Ayna kırılması uğursuzluk mu getirir ?

Arkadaşlar canım çok sıkkın, saçıma fön çekerken ayna paramparça oldu; sanırım fön makinesinin ısısıyla kırıldı. Şimdi ben YGS sonuçlarını bekliyorum, zaten soru kalıplarının geçmiş yıllara göre değişmiş olması beni dumura uğrattı, bir de ayna kırılınca acaba sonuç kötü mü gelecek diye korkuyorum :(( Bir bilen beni bu konuda aydınlatsın lütfen, ayna kırılması uğursuzluk mu getirir ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• bunlar hep nazardan

1|0
    0|0
    • uğursuzluk getirmez di mi canım ? Direkt YGS sınavına yordum ve canım çok sıkkın :(

Erkekler Ne Diyor 4

• Masraf getirir.Git de yeni ayna al işin yoksa

0|0
    0|0
  • Soru kalıpları degısmedı, aksıne osym'nın yenı soru kalıbı olusturamaması yuzunden eskı sorulardan secmesı gıbı bır durum var. 2.si de o batıl ınanc

0|0
    0|0
  • Hee hee getirir..

0|0
    0|0
  • yüzünde sorun yoksa boşver :D

0|0
    1|0
    • YGS sonucum kötü gelmesin de her şeye razı durumdayım vallahi, yüzümde bir şey yok ama ben YGS sınavına yordum canım sıkıldı :/

• bunun hakkında doğru desemde bilmeyerek söylemiş olacağım yanlış desemde ama saçma geliyor bana yinede senin inancını bilemem sıkma canını kötüde düşünme :)

Kızlar Ne Diyor 4

• batıl inanç

yok öyle bir şey

o kırıldı bu bozuldu bilmem ne diye uğursuzluk vs. gelmez

en ufak bir olumsuzlukta en kötüsünü düşünmeyin

çok alakasız

ayrıca çatlamış vs. dir fön makinasının ısısıyla kırılmaz ayna sanmıyorum

0|0
    0|0
    • İnşallah canım .

Ya ayna çatlak değildi, sapasağlamdı; ama ben saçımı ayırırken fön makinesini aynaya doğru tuttum uzun bir müddet. Onun ısısı sanırım aynayı parçaladı :/

• hayır canım nazar üstünden gitimiş işte kötü değil yani.

0|0
    0|0
  • çok saçma ya daha neler...

0|0
    0|0
  • soru kalıplarının nesi değişiktide ? ayrıca öyle düşünme pozitif düşün öyle olsun bu kadar sıkıntıya sokma kendini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...