Yardım edin Ne yapmalıyım?

ben asla aşkını itiraf edebilicek bir insan değilim.hayatımda ilk kez aşık olmuştum.çok sevmiştim bu geçen seneydi.çok sevdim.çok iyiydik.birlikte takılır bütün sırlarımızı birbirimize anlatırdık(en azından bazılarını) bana facebook şifresini verdi en yakın arkadaşıyla konuşmalarını okudum arkadaşına BENİ SEVDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ..öyle mutluydum ki o gün üstünden iki gün dahi geçmeden biriyle çıkmaya başladı.o gün de hayatımın en kötü günlerindendi.sonra ayrldlar sürekli bana benim sevgilisinden daha güzel olduğumu söylüyordu.hem hoşuma gidiyordu hem de nedenini düşünüyordum ama onu affetmiştim.üstünden bir yaz geçti onu hiç göremedim yazım adeta boktandı.sonra beni tekrar gördüğünde daha iyi arkadaş olduk.ama bana en yakın arkadaşımı geçen seneden beri sevdiğini söyledi.gerçekten yıkıldım.sonra onunla konuşmamaya başladım ama aynı sınıftayız Şu an konuşmasakta yaptıkları bana o kadar acı veriyor ki.. benim tek isteğim onun beni sevmesiydi hayatımda ilk defa aşık olus,ilk defa ciddi düşünmüştüm NE OLUR YARDIM EDİN ÇARESİZİM.onunşu anbana çektirdilerini ben de ona çektirmek istiyorum fakat ne yapmalıyım?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• hic birsey yapmiyarak onu gormezden gelerek en buyuk intikami alirsin elbet birgun seni kacirdigi icin uzulecektir pisman olacaktir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen kendi kendine bişeyler yaşamışsın bu utangaçlığın ya da cesaretsizliğin sonucu sen eyer söylemesen başkası gelir söyler o ona gider seni onu sevip sevmediğini bilmediği için ve belki seni kaybetmemk için çıkmamış olabilir çünkü aşk glip geçici ama dostluk hep kalıyor ondan olabilir senin gibi birini ilerde kaybedeceği için olabilir olaya iyi taraftan ba eyer kötü taraftan bakarsan olmaz.. Ona ne yapabilirsinki suç senin onda suç yok birşey yapmışsa sana derdim ama bu senin suçun bence..

1|0
    0|0
    • iyi yorumların için teşekkürle moralim birazda olsa yerine geldi ama ben hep ilk adımı bekledim belli de ettim kıskançlığımı ama gerçek değilmiş demmekki sevgisi :(

• Niye ilk adımı her zaman erkekmi atmalımı bence yok buradanda o çıkıyor zaten inşallah bu olaydan bir sonuç çıkarmışsındır birdaha böle birşey yapmazsın ..

• En güzeli unutmak boşver umursama umrunda olmadığını göster ;) Soru 1118099 cevaplarsan sevinirim.

1|0
    0|0
  • Bana kalırsa hiç bişey yapma kendi haline bırak bu hayatta herşeyin bir sonucu vardır yaşadıklarına üzüldüm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• güzelim en güzel ıntıkamın unutmak olacaktır bencee..boyle bır ınsanı hayatında ve hayallerınde tutma bence.maymun ıstahlı oldugu bellı senı hep uzecektır o bunu unutupta kendıne ezıyet etme..nee demek yok kız arkadasımdan daha guzelsın madem oyle neden bu duruma geldınız?ondan ayrılıp sana yeltenmesi sonra yok kız arkadasını sevıyorum lafları ne kadar alcak bırı oldugu bellı..terbıyesızın tekıymıs o kurtulduguna sevın bence...yarın oburgun cıddı dusunuyodum dıyorsun ısınız olsaydı kusura bakma ama boynuzuda yerdın..ararsada cevap verme bırak gıtsın..

1|0
    0|0
    • çok tesekkürler yorumlarınız için ama unutamıyorum hergün yüzünü gördükçe onunla yaşadıklarımız geliyo aklıma :(

• haklısın suankı duyguların taze oldugu ıcın boyle hıssedıyorsun.sankı ondan baskası olmayacak sevemeyecekmıs gıbı gelır sana..bunlar gayet dogal duygular merak etme ask mantık tanımıyor...uzulme ben ınanıyorum onu unutacagına oyle bıran gelıcek hayatına bırı gırecek ve oturup dusundugunde en mantıklı kararı vermıs olduguna sevınecek ve hatta nefret edeceksın guven bana..

• hiçbir şey. sen sadece farkına var, bunları yapmış bir insan için hala kafanı meşgul etmeye değmez.

1|0
    0|0
  • hiç bir sey yapamazsın malesef

onu tamamen aklından cıkarıcaksın senın için en iyisi bu

1|0
    0|0
Yükleniyor...