Sevgilinizden ayrıldınız ne yaparsınız ?

Sevgilinizden ayrılsanız ne yaparsınız ? Barışmak için çabalarmısınız yoksa her adımı karşı taraftan mı beklersiniz ?

Güncellemeler:
Sevgilimden ayrıldığımı düşünmeyin sakın merakımdan soruyorum sadece 4 yıllık bir ilişkim var :)

0|0
27|11

En İyi Kız Görüşü

• biten bitmiştir yerine yenisi gelir

0|1
    1|0
    • Peki unutmak kolay mıdır ?

• Düşünsene o yenisini bulmuş yolda karşılaşıyorsunuz ama onlar seni görmüyor sana söylediklerini beraber yaşadıklarınızı o kızla yaşıyor için kötü olmaz mı ?

• olmaz dedik ya arkadaşım

Kızlar Ne Diyor 26

• Birkaç gün sakinliğimi korurum. Bir şey yapmam, konuşmam, iştahım azalır, salarım iyice kendimi. 2 hafta böyle sürdükten sonra 3. hafta muhtemelen alışveriş yapıyor olurum.

Ayrıca bitmiş gitmiş bir ilişki için çabalamam. Bir kere biterse bir daha başlamayacağını karşımdaki iyi bilir.

0|0
    0|0
  • ayrılma sebebimize bağlı ben suçluysam tabiki bir yere kadar çabalarım onun tavırlarınada bağlı bu. ama o suçluysa ondan beklerim

0|0
    0|0
  • ayrılma nedenine bağlı :)

0|1
    0|0
  • Eğer ayrılmamızın nedeni gerçekten önemliyse barışmak için adım atmam onun da atmasını istemem. Zaten ne kadar seversem seveyim mantıklı bir insanımdır ortada dediğim gibi önemli bir mesele varsa gerçekten silerim adamı hayatımdan sadece anıları kalır.

Giden gider hiç umrumda değil

Benim farkım bu önümde eğil :D

0|0
    0|0
    • Sepeti koluma takarım yoluma bakarım hesabı :D tesekkürler

• karşıdan adım beklemiyorum hatta artık allaha allahım yazdıysan boz bida yollarımızı kesiştirme bitsin o yoluna ben yoluma diye dua ediyorum :D

1|0
    0|0
    • Ahahahah :D umarım hayırlısı olur :D

• Ayrılma sebebine bağlı.Ama bir insan benim için biterse gercekten biter dönüşü olmaz.

0|0
    0|0
  • Karşı taraftan adım falan beklemem

0|1
    0|0
  • kendımı gerı cekerım bıraz koseme cekılırım yanı adım atmam

0|1
    0|0
    • Özlemez misin peki ? Dayanabilir misin onsuzluğa ?

• Kesinlikle,Teşekkürler :))

• rıca ederım :))

• ağlamakdan hışırım çıkarr.sonaa gerçekten bitip bitmediğini anlamak içinn grrursuz olurumm arkasından koşarımm sevgim içinn ararımm özlerim çünkü şuan ki gibi.ben de sana sorayım hata mı yapmış olurum acaba

0|0
    0|0
    • Asla pes etme.Yenildiğinde değil pes ettiğinde kaybedersin :)

• seviyorsam ve o da beni seviyorsa niye ayrılayım ki? ha bazı olaylar yüzünden ayrılmışsam, onu seviyorsam ve o da beni seviyorsa çabalardım ama sevgi tek taraflıysa çabalamazdım.

0|0
    0|0
  • aldatma olmadıkça tekrar barıştığım olmuştu ... ama eğer kafamda bitirirsem sevsemde geri dönüşü olmaz.

0|0
    0|0
  • eskısı gıbı olmuyor

0|0
    0|0
  • biten bittiği ile kalmalı.

cılkını çıkarmaya gerek yok diye düşünenlerdenim.

0|0
    0|0
  • Sebebine bagli ve ona karsi duygularima bagli. Suankiyle ayrilsam cok aglarim bileklerimi keserim:d

0|0
    0|0
  • tükürdüğümü yalamam

0|0
    0|0
  • Ben haksızsam özür dilerim ama haklıysam arkama bile bakmam

0|0
    0|0
  • Kisiden kisiye degisir bence, bazilari susar oturur, bazilarida birakmaz pesine, tamamen kisilik meselesi, ve tabiki ne yuzunden ayrildiginiz da onemli

0|0
    0|0
  • Ayrılıgı hiç düşünmem. Hep mutlu bir sonsuzlugu düşünürüm.. Neden hep böyle kalmazki sanki

1|0
    0|0
    • O aşklar genelde film ve masallarda :(

• bitmişse devamı gelmez

karşı taraftan adım gelse bile

0|0
    0|0
    • Neden devamı gelmesin ? Aranızdaki samimeyet,arkadaşlık,dostluk bu kadar çabuk bitebilir mi ? Aldatmak gibi bir sebep yoksa tabi

• yenisine bakarım :)

0|0
    0|0
    • Peki kolay unutabilir misin ?

• neden unutmayım iki günlük dünya zamanımı oraya harcayamam bitmişse bitmiştir

• Teşekkürler :)

• Bı kere bıttııgınde eskısı gıbı olmuyor

0|0
    0|0
  • Ağlarım :'(

0|0
    0|0
  • Bir defa barışalım dedim, ikincisinde aman be nereye gidersen git dedim :)

0|0
    0|0
    • En azından olumlu yaklaşmaya çalışmışsın :) O da güzel :)

• Öyle.. ikinci defa bitti lafını ne diye duyacağım. Çocuk ilişkisi değil ya..

• haklısın tesekkürler :)

• sonuna kadar mucadele ederim. askta gurur olmaz

0|0
    0|0
  • Bitmiştir artık

0|0
    0|0
  • denedim şansımı çok kere yok olmaz dedi istemedi bende zorlamıyorum artık.

0|0
    0|0
    • Eğer çare yoksa mecbur tabiki :( maalesef :(

Erkekler Ne Diyor 11

• başka kız bulurum

0|1
    0|0
    • Bu kadar kolay mı :D

• Kardeşim bir kavga edersiniz ayrılırsınız ama ya pişman olursan :D

• kavgayla falan ayrılmam ya,o kadar basit olmaz

• Hayatıma devam ederim. En nihayetinde ilişki de hayattaki "an" lardan biridir. Yemek yemek gibi. Ayrılık da hayatın debdebesinde normal bir olgudur. Birini tanımak normal bir şeyse ondan ayrılmak da gayet tabidir.

0|0
    0|0
  • hayatıma devam ederım

hatalı ve suçlu olduğumda özür dılemesını bılırım

ama mutlu edemedıgımı kendımı kendısıne yettıremedıgımı anladığımda mutsuz etmem

ozgurlugune bırakırım.

0|0
    0|0
  • yedeklere goz gezdırırm

0|0
    0|0
    • ilk 11 kurmussun hayırlısı :D

• Ufak tefek bir şey için kız benden ben kızdan ayrılmam (: büyük bir iş varsa ortada, gaybı yalnız allah bilir. Hayırlısı demek en iyisidir..

0|0
    0|0
  • Ne sevepten ayrılınırsa ayrılsın tekrar barısınca eskisi gibi olmuyor onu umursamam hayatıma devam ederim

0|0
    0|0
  • sigaraya başlarım

içki içerim

jilet atarım

esrar çekerim

intihar ederim...

0|0
    0|0
  • açarım 1.5 litrelik sütümü

geçerim televizyonun karşısına saatlerce cartoon network izlerim * :/

0|0
    0|0
  • ya içmeye bahane çıkmış ne kasıcam kendimi

0|0
    0|1
  • yenisini bulurum daha kolay

0|1
    0|0
    • Nasıl daha kolay lan :D Yenisi deyince geliyor mu hemen ver numarısını kaydediyim :D Paket dürüm mü yaptırıyosun lan :D

• senın ağzına kım verdı ...lan kelımesını emzık yapmışsın.

• içki içerim

0|1
    0|0
    • Vur kadehlere hadi içelim :)

Yükleniyor...