Haksızlık sinirimi bozuyor peki siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

arkadaşlar ünlü dizi oyuncuları hem unlu oluolar herkesın gözu ustunde bıde haftalık maasları 40-50 bın tl aylık 150 mılyar min. baska bı ıs yapan bı memur un aldıgı maas ıse 2.5 mılyar max aılelerde hep der memur ol memur ol işte devlete at kapağı rahat yaşarsın falan hepsı bos gelıo bana adamlar orda hiçbişey yapmadan paranın am.na koyuyolar sadece dizi oyuncuları deıl buradakı kastım tum böle azcık bişeyler yaparak para baya kazananlara bu sitemim

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Eee hayat boyle iste maalesef, dengeler uzerine kurulu, biri aglarken digeri guluyor, biri dogarken diger tarafta bir digeri oluyor. Biri az kazanir, ailesine 3-4 cocuga zor para yetstirrken hatta sirf bu yuzden belkide cocuklarinin bir kismini cogunukla (kizlarini) okutamazken, bir digeri bolluk icinde ozel okullada, liseler, hatta ozel universitelerde okutuyor, parasi hala fazla fazla oldugundan cocuklari altlarinda son model arabalari: partiler, gezmeler, eglenmeler, kudurmalar, icki , uyusturucu her turlu pislik, reziilik boyutunda yasaniyor. Nerde bu isin dengesi?:( Bunun cevabini bende bilmiyorum.:(

0|0
    0|0
    • insana koyuyo işte abi bana cok pis koyuyo bu en iyisini istiorum otomatikman hayır onların bır bok yaptıgı yok bizden bı farkı yok* ama paranın* koyuyo orda o sınırımı bozuyo

• Aynen oyle.:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Evet öyle dostm okumayla bir bok olunmuyo temel ihtiyaçlarını karşılayabiliyosun anca

Tamam hiç bir baltaya sap olamamaktan iyidir okumak ama çokda bir bok değil yani

Kafayı çalıştırıp köşeyi dönmek lazım legal veya illegal farketmez

0|0
    0|0
    • kesınlıkle herkes oku unıv bıtır 2 mılyar yeter nıyetınde tamam yeterde abı sen ıt köpek gıbı calısıosn adam orda hiçbişey yapmıo doru duzgn bıde tum herkes hayran vs vsbıde parann* koyuyo

Yükleniyor...