Galatasrayda suçlu kimm

sizce galatasaraydaki kötü gidişin sorumlusu kimm

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• aysal & mancini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• suclu yönetim madem Terimle calismayacaksin neden adamin sezonluk Transfer politikasina göre adam aldin.

Sezon basi Mancini gelse istedigi adamlar alinsaydi farkli olurdu

0|0
    0|0
  • 11 kişi futbol di mi?

0|0
    0|0
  • Yönetim...devre arasi transferler,terimin ayrilmasinda suçludur

0|0
    0|0
  • Suçlu çok..başta ünal aysal,sonra Mancini ve oyuncular..Ünal aysal şuçlu çünkü kötü gidişata dur demiyor İtalyan diye halen manciniyi tutuyor göndermiyor..Mancini suçlu çünkü görevini iyi yapamıyor chelsea maçında gördük en ufak bir motivasyon veremiyor futbolculara..futbolcular suçlu çünkü Galatasaray kulübü büyük bir kulüptür o parayı alıyorsanız her türlü şartta hiç hoca olmasa bile o formanın hakkını vermeliler mazeretsiz bir şekilde..

0|0
    0|0
  • transfer yapılarak başarı kazanılacağını sanan yönetim 75 kişi aldılar ama 75 ini topla 1 adam etmez

0|0
    0|0
  • Muslera..

Kimse " Abi takım nasılsa çok iyi kalecimiz var " diyip oyunu sklemiyor. asdmkşlasg

0|0
    0|0
  • teknik trektör

0|0
    0|0
  • Fatih Terim babamizi Abrurahim Albayrak abimizi Galatasaray in cocuklari Hasan Sas i Umit Davala yi Galatasarayimizdan koparan serefsiz yonetimdir.

0|0
    0|0
  • Bağzı futbolcular.

0|0
    0|0
  • Futbolcular.Özellikle Selçuk inan hakan balta burak yılmaz vs. bu kadar kazma top oynanmaz

0|0
    0|0
  • bence yonetımın yalnıs kararları bırde teknık dırektor

0|0
    0|0
  • Drogba, Selçuk İnan, Burak Yılmaz

0|0
    0|0
  • evliyken sevgili nasıl oluyo olum böyle bir bozukluk olur mu insanda .D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ünal Aysaldir. Yeni teknik direktör bu takimi ben kurmadim batiran da benim transferlerim demesini bilir ama terimin biraktigi takim iki sene sampiyon olmus iki derbi kazanmış ve nagmaglup takimdir... not: Fenerbahçeliyim

0|1
    0|0
  • Roberto Mancini

0|0
    0|0
Yükleniyor...