Sevgilinizin ailesinde engelli biri olsa naparsınız?

diyelimki sevgilinizin yakını engelli. anne babasıda yaşlı onlar öldüklerinde bakacak birisi yok. bu çocuk yanına alması gerekiyor yakınını. engelli birine bakmak büyük sorumluluk evlendiğinizde bu sorumlulukla yaşamayı göze alabilir misiniz? tanımadığınız insanlara artislik yapmaya gerek yok. ne düşünüyorsanız onu yazın.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu kastettiğin ilerde diyelim evleneceğim zaman yine bizimle kalıcağı mı

0|0
    0|0
    • evet öyle

• İstemezdim. O yüzden evlenmezdim heralde. Çünkü çok büyük bir sorumluluk bu. hayatımda ne kadar az kişi olursa o kadar daha az sorumluluk olur ve bir o kadar da özgür olursun. O yüzden aşk herkesle yaşanılabilir. Ben öyle bir şeyi kabul etmem

Kızlar Ne Diyor 3

• Eger, onunla yasamimi birlestirecek kadar iyi anlasiyorsam ve seviyorsam :) Evet, evlendigimde bu sorumlulukla yasamayi, goze alabilriim :)

0|0
    0|0
  • acıkcası engelli birine bakmak zordur...eğer bir hayat boyunca senin bakma zorunluluğun olacaksa ve sende istemiyorsan bu sabrı kendinde göremiyorsan yapacak bişey yok.. ama su da var evlendiğinde seninde evladının bir özrü olabilir unutma...

0|0
    0|0
  • Sevgilimi cidden çok fazla seviyorsam eğer, tabiki bakarım söz konusu bile olmaz. Fakat yeteri kadar sevmiyorsam ı-ııh. Böyle sorumluluğu taşımazdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• baba senin bu dedigin için kara sevda lazım ya ben o b*ku bir kere yedim sevdigim el oldu gitti bundan sonra gelecek olan kimsede öyle sevdiremez kendini onun için allaha büyük söylemeyim yinede ama evlenmem yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...