Hiç içinizden geçirdiğiniz birşey o an gerçekleştimi?

Varsayalım aklınıza biri geliyor bir bakıyorsunuz gelmiş ya da telefondan arıyor veya canınız bir yemek çekti,bir bakıyorsunuz evde anneniz o yemeği yapmış... Buna benzer şeyler işte

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• canım kelle-paça çektiydi bir baktım babam kocaman bir koç kellesi alıp gelmiş eve,

birindede beni aldatan eski erkek arkadaşım için içimden keşke biri şunun ağzını burnunu kırsa diye geçirdim baktım telefon çalıyor,bir kız arkadaşım dediki,eski sevgilim bisikletle giderken araba çarpmış,ağız burun hoşaf olmuş

1|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sık sık olur bu söylediklerin bana, özelliklede o an aklıma gelen kişi telefon eder.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok olur bu bana. Heleki yemek konusunda. Keşke bugün baklava olsa derim yemeğin yanında her seferinde de tutar.

0|1
    0|0
  • temiz kalplilik o olsa gerek mesela mesaj atsa şu derim atar. canım birşey ister ve o an gidesim gelmez. babam o şeyi alıp gelmiş olur..

1|1
    0|0
  • Çok yaşadım öyle şeyler çok şükür :)

0|1
    0|0
  • evet arasıra oluyor

0|1
    0|0
  • Henüz dün taa yıllardır görüşmediğim, konusmadığım arkadasımı andım ve onun akşamı bana mesaj attı:)))))

1|1
    0|0
  • Evet oluyor genelde

1|0
    0|0
  • bazen oluyor, keşke hep olsa

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dün akşam kanalları gezerken mustafa sarıgül çıksa da az gülsem dedim 4 kanal geçmeden canlı yayında karşıma çıktı

0|1
    0|0
  • sevgilimin aramasini beklerken ariyor..

daha guzeli yokk

0|1
    0|0
Yükleniyor...