Bu sitede yaşadığınız en ilginç şey?

Bu sitede olan ya da bu sitede başlayıp arkadaşlığını reele taşıyanlar, sorum hepinize. Yaşadığınız, gördüğünüz ya da duyduğunuza şaşırdığınız en ilginç şey neydi?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence sıte boş bıraz arkadasım hatta uyelgıımı kapatacam ya da gırmıcem bır daha hesabıma. gordugun gıbı kızlar hep gızlı. odlerı kopuyo. kusura bakma ama kızıyorum bu duruma bıraz. kızsan sana erkekler yanasıcak. bu kadara kadar korkmanın ne anlamı war uygun sekılde reddedersın. cınsellık sorularında anlıyorum gızlı olmayı ama dıger sorularda bakıyorsun herkes gızlı.oran cıddı olarak yuksek yanı. sanal alemı de sevmem acıkcası. zaten sınava hazırlanıyorum o bıtınce sanal alemden uzak durrurum . ne oluyor kı. sen soyle bır manası war mı .soru cewapla soru sor o da baydı. zaten ılgı gostermıyo ınsanlar. yanı kızlar. malum erkekler sorularını ben zaten bılıyorum. kız fıkrı almak ıstıyorum ama . neyse

0|0
    0|0
    • Hak veriyorum. Kızlar hep gizli olmayı tercih ediyorlar nedense.

• neyse yapcak bırsey yok :) bırakcagım zaman sana vereyım ıstersen sıfresını :D ne ıstersen yaparsın

Erkekler Ne Diyor 9

• öyle ilginç bişey olmadı ama sitede dikkat ettiğime göre kızların acayip hikayeleri , sıkıntıları var

0|0
    0|0
  • 1 yıl boyunca erkek diye konuştuğum kişinin aslında bir bayan olması.

1|1
    0|0
  • Sadık, güvenilir ve beni seven kız arkadaşımı bulmam, başka bir ilginç birşey yaşamadım.

0|0
    0|0
  • Benim sansimdan galiba hic olumsuz bisey yasamadim asagi yukari 10 kisiyle gorustum haladaa gorusuyorum

0|0
    0|0
  • Sesli soru açtıktan sonra, insanların ses tonuna verdiği öneme şaşırdım.

0|0
    0|0
  • burada anlatmayayım çook acayip:)

0|0
    0|0
  • Bu siteden tanışıp reele taşımam tanıştıgım yerde kalsın gerek yok !

0|0
    0|0
  • henüz yok ama seni reele tasıyasım var:)

0|0
    0|0
  • Nedim69 aslında abaza değil :'(

biliyom siz de inanmadınız :'(

cayırt

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• din konusunda verdigim ayet örnegine itiraz edip ordan buradan buldugun ayetlerle degil.kuranda ne yaziyor onunla gel diyen dini bütün müslüman kardesimi bir türlü ikna edememistim kurani kerimin ayet ve surelerden olustuguna.

hayir kitap sayfasinin rakamini veriyorum su sayfada su surenin x. ayeti diyorum "hala ayet diyorya kuranda ne yaziyor onu söyle banane ayetlerden" diye diretmisti (:

0|0
    0|1
    • haha o neyin kafası ya :) kuranın resimlerden oluştuğunu mu sanıyor neyse

• avamın birini kekledik o da bizi keklemeye kalktı ismi cismi hep yalan çingenenin hala keklemeye devam ediyor kızlar

0|0
    0|0
  • Birisi odamın nerede olduğunu, yatarken ne tarafa dönük olduğumu, halının yerini, karşısında ne olduğunu, odamın koridorun sonunda en sağda olduğunu bilmişti. Ona çok şaşırdım cidden.

0|0
    0|0
  • Suan birine gercek oldugumu inandiramiyorum insanlarin guveni kalmamis

0|0
    0|0
  • İntihar edeceğim diyip sonra dikkatimi çekmek için böyle yaptığını söyleyen ve benim de yüreğimi ağzıma getirip güzelim ilk hesabımı silmeme sebep olan arkadaş. İyilik pek yaramıyor burada.

0|1
    0|0
    • vay hergele.

• o olsaydı beni hatırlardı, demekki değilsin

• Anladım. Öyle bir nickim yoktu.

Yükleniyor...