Aldatıldığınızı öğrenseniz alacagınız intikam

aldatıldığınızı öğrenseniz alacagınız intikam nasıl olur negibi bir plan kurarsınız veya intikam aldıysanız nasıl intikam aldınız

Güncellemeler:
hiçkimse intikam almıyormu ya :)

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Aldatan aldandı zaten o Allah'a vereceği hesabı düşünsün

ben ayağa kalkar yoluma devam ederim

0|0
    0|0
  • Hiç birşey yapmam. İntikam alan biri değilim onun gibi olamam. Unutmam en büyük intikam olur. Oyle bir unuturum ki onu bin kere pişman olur.

0|0
    0|0
  • İntikam almam.

0|0
    0|0
    • nedn

• Ne gerek var ki.Bende onun canını yakmalıyım diye hırs yapmam yani.İlişki biter bir şekilde unutulur.Aldatan insan pişman olur zaten onun geri dönme çabalarına karşılık vermeyip umursamaz görünmek en güzel intikam şekli.

• almam. konuşmam bile döner giderim öyle ortada kalır bensiz. en büyük intikam zaten

0|0
    0|0
  • aynı şekilde karşılığını bulur,bu duyguyu ona yaşatmak en güzel intikamdır

0|0
    0|0
    • evet genelde kullanılan yöntemde bu sanırım değilmi aygl42

• allaha havale et en güzel intikam

0|0
    0|0
  • intikam almamam onu yok saymam en büyük ceza olur ona

0|0
    0|0
  • İntikam falan almam üşenirim ben

0|0
    0|0
  • intikam basit insanların eylemi ama bu yaşadığın hayatada bakıyor. Eski sevgili, dostlarımdan çok şükür öyle birşey görmedim. İyi çıktılar sağolsunlar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İntikam almam.

Eğer almak isteseydim şöyle yapardım. Onun tanımadığı bir arkadaşımı tanışıp çıkmasını söylerdim arkadaşıma eğer olursa karşıda kini ilerleyen günlerde üzerek intikam alınabilir.

Başka sevgili bulayım dersen sakın yapma sırf kıskandırıcam diye bir başkasının duyguları ile oynama.

Tavsiyem unut gitsin intikam alma eğer haklı isen Allah'a havale et.

0|0
    0|0
  • Yollarımı ayırırım benden uzak olsun her aklıma geldiğinde iyi hatırlamicam kesin :)

0|0
    0|0
  • ben önce ıssız biyere götürürüm kafasıyla gövdesini birbirinden ayırırım.

kardeşim seni aldatmış zaten en büyük zararı vermiş sana elini bide kanamı bulican boşkoy gitsin

0|0
    0|0
  • Beni kaybetmesi yeter ona.

İntikama gerek yok.

0|0
    0|0
  • İntikam soğuk yenen bir yemektir. :)

0|0
    0|0
  • şöyle koskocaman yüzüne doğru tükürür arkadama bakmadan dönerdim...beni sevmemiş olan birisinden intikam almam saçma geliyor bana

0|0
    0|0
  • Yok ulan ne intikamı? Beni aldatan ilk kişi olarak, önce tebrik eder sonra yemek ısmarlarım.

0|0
    0|0
  • onu en evdiği kız arkadaşıyla aynı yatağa sokar aklıma gelmeyenlerı bıle uygulamakla başlardım sonrasında ömür boyu benı unutamayacağı bır ımza bırakırdımsuratında.

0|0
    0|0
    • enyakın arkadaşı ile aynı yatağa nasıl sokucaksın başkan orada incebir detay var işte :D

• orasınıda o düşünücek aldatmayı bılıyorda arkadaşınımı ıkna edemıcek kahpe

Yükleniyor...