Kekarmı/evlimi olamak istersiniz ömrünüzün sonuna kadar?

kekarmı/evlimi olamak istersiniz ömrünüzün sonuna kadar? ya da bir insan ömrünün sonuna kadar bekar kala bilirmi?

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Kekar? Evli olmayı tercih ederdim. Zira evli ve mutluyum.

0|1
    0|0
  • Kalanlar var tabii..ben kalmak istemem.çünkü çocukları çok severim. Başkasının çocuğu olunca istediğin gibi mıncıklayamıyosun:(

0|1
    0|0
  • sevdiğim adamla ömrümün sonuna kadar evli olmak isterim, çocuklarım da olsun.

0|1
    0|0
  • kekar olmak istemem :D

0|0
    0|0
  • bekar bekar bekar sonuna kadar BEKAR =))))

0|0
    0|1
  • evli olmak isterim.

0|0
    0|0
  • kalabilir ama sevdiğimle ömür boyu evli kalmak isterim ben :)

0|1
    0|0
  • Mutlu bir evlilik ve hayırlı bir çocuk

0|0
    0|0
  • Çeyizim hazır bekar kalmak istemek haksızlık olur :))

0|0
    0|0
  • Tabisi bekar :)

0|0
    0|1
  • evli olmak istiyorum çocuk istiyorum en büyük hayalim.

0|1
    0|0
    • iş ciddiye binince kadınların çoğu çocuk yapmayı erteliyorlar, hatta sayısı da düşüyor, bekarlıkta 2 konuşulduysa sonra "1 yeter" oluyor.. :(

• evlii tabikide :))

0|1
    0|0
  • hiç dşünmedim :) ama beni sven biriyle evli olucam galiba mecbur evde kaldın derler sonra

0|1
    0|0
    • :D elini çabuk tut sen en iyisi şimdi youtubu yasakladılar yakında onuda yasaklarlar

• şaka yapıorm ya. e sen gdip deiştrsne

• yaş küçük göründügü için anne b abamı mahkeme falana vermem lazım

Erkekler Ne Diyor 8

• hayatta en çok istediğim şey çocuk sahibi olmak..

ama malesef dürüst bir kadın bulmak çok zor.. herkes ayrı fırıldak.. o yüzden muhtemelen bekar olarak devam edeceğim hayatıma..

0|0
    0|0
  • ben evlendiğim kişinin sıkıntılarını çözerken bile mutluysam. kendi kendine sorun üretmiyosa böyle evlenirim. kısıtlanmaya gelemem ben. mutlu olmak için evleniyorum mutsuz olmak için değil sonuçta. işte bu dediğim bir kız olursa öyle evlenirim. yoksa ortalama bir kızla evlenmem heralde, büyük konuşmamak gerek :)

0|0
    0|0
  • Bu devirde evlenip de boşanmayan insan çok az kaldı bu işin garantisi olsa yani boşanmayacağımın evlenmek isterim

0|0
    0|0
  • Evlilik insanın doğası için en uygunu.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evli birini sevmek ve onla herşeyini paylaşabilmek bir ömür boyu huzur dolu olmak pahabiçilmez birşey...

0|0
    0|0
  • Kekar kalmak isterim :D şaka bir yana evli değilim ama evlilik olmasada olmuyor olursada olmuyor gibi bir tuhaf durum :)

0|0
    0|0
  • zamanı gelince evli tabiki

0|0
    0|0
  • Kekarı biri açıklasın bana

0|0
    0|0
    • ya hızlı yazdım bekarlık yerine kekarlık yaşmışım :( kontrolda etmedim ozaman

Yükleniyor...