Bütün babalar mı böyle bu benim sınavım mı yoksa?

lise sondan beri yaz tatilleri olsun part time olsun yıllardır çalıştım kendi harclığımı çıkardım iki kız kardeşim var onlarda aynı şekilde babamıza hiç yük olmadık kurs paralarmızı bile kendmiz biriktrdk, üni btti malum kpss süreci çalışamıyorm artık.. ama babam harçlık konusunda bizi o kadr cok sıkıyr ki annemde dahil 1 liranın hesabını soruyor. harclığın var mı dye sordu sabah yk baba dedm cüzdanını göster dedi o kadr zoruma gtti ki.. kolay kolay harclık isteyen biri degilm utana sıkıla nadir isterim.. sizce ne yapmalıyım okulumz snvmz hiçbişeymzle ilgilenmez annem ugraşıp hep bizim için

Güncellemeler:
giyimmiş gezmeymş hiç para istemedm tlfnm bile eski model yenisini hiç istemedm ama dısarda öyle degil dışardan herkes cok şanslısın baban cok iyi diyolar, snv parası yatırmam lazım yarın son günü vermedi

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Babanız hayli pinti.

Bütün babalar aynı değil ama sizinki gibi olan da çok.

Her insanın iyi kötü farklı yönleri var. Onu da öyle kabul etmeniz lazım. Baba değiştirmek mümkün değil :)

Ama sizi takdir ettim. Ayaklarınız üzerinde durmayı öğrenmişsiniz. İleride farkına varacaksınız, babanızın bu olumsuz özelliği size hayatla mücadele de önemli bir özellik katmış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• benim babamda da var biraz cimrilik ama sizin ki abartmış biraz .

0|0
    0|0
  • annen uğraşır madem neden harçlık vermiyor?

0|0
    0|0
  • Üzülme boşver ya inşallah kazanırsın kendi paranı kazanırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yazdiklarini okurken cok uzuldum inan. allah size yardim etsin. her baba evlatlarina iyi bir hayat sunmak ister. yasam standartlariniz nasil bilmiyorum ama babanin o 1 liranin hesabini yapmakta hakli sebebleri olabilir.. ama sana getir cuzdanini bakacam demesi hic hos degil. insallah ileride istediginiz hayata kavusursunuz..

0|0
    0|0
    • cok teşekkrler.durumumuz o kadr kötü degil para bile biriktiryor

• o zaman bu sekilde davranmasi cok yanlis..

• Bütün babalar öyle değil. Demekki senin para kazanmanı ondan para istememi istiyor.Baba sıfatı bile çok ona.

0|0
    2|0
    • Ne demek baba sıfatı çok ona haddini bil şimdi dersin seni ne ilgilendirir kızın aklını bulandırma saygısızlığa gelemem.

• paran varsa bile isteyeceksin eşşek gibi vermek zorunda

0|0
    1|0
  • Maddi durumunuz nasil? Belki gercekten verecek parasi yoktur, yoksa hangi baba evladini eksik birakmak ister.

0|0
    0|0
  • Anne baban normal degil.allah kimine evlat sevgisi vermiyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...