Gunaydın :)şımdıye kadar tattıgınız en igrenç yemek hangısı?

ben bır gun teyzemın yaptıgı sutlacı yedım.evet sutlacın nesı kotu olabılır kı?

seker yerıne tuz doldurulursa ıgrenc olur aklıma geldıkce yuzum eksıyor :D ah teyze ah cocukkluk pskılojımı etkılemıstın :D

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere kesinlikle yediğimiz hiçbir yemek iğrenç değildir,iyi pişirilememiş veya iyi yapılmamış yemekler olabilir,Allah'ın yarattığı ve bize rızk olarak verdiği yiyeceklere iğrenç diyecek kadar kendini bilmezlik yapılmamalı,bu sene yağmur yağmıyor,bir iki sene fazla deği bir iki sene kuraklık olsun da bakalım durumumuz ne oluyor,yemek için hayvanlarla birlikte kırlara ot toplama gideriz,halinize şükredin.

1|0
    0|0
    • zaten şukredıyoruz kardesım.sende haklısın bunun ıcınde emınım hepımız elımızden gelenı yapıyoruz

aynı topraklarda yasıyoruz sonucta...ama soru bu degıl ıgrencten kastım sevmedıgımız bır yemek

mesela domuz etı..onuda yuce rabbım yaratmıs yıyen var bıze haram kı haram olmasa bıle yıyılmez tadından oturu...kımsenın ALLAHın yarattıgı nımetı dıslamıyor!

• evet üyelerin çoğu benim evladım yaşında ve hepsini bu vatanın bir çocuğu,kimseye karşı bilgiçlik taslamak diye bir niyetim yok fakat okuduğumu anlamıyacak kadar da aptal değilim çok şükür.

• estagfurullah sıze aptal demek ne haddıme,özür dılerım,saygılar...

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 9

• peki bunu dinle.. Annem sütlaç yaptı şimdi ablam arkadaşı ben varım. Arkadaşıyla ben mutfağa gittik kız gripmiş hapşırdı tepsiye. Odaya geldik ablam gülüyo aaa annem sütlaça fıstık atmış diye. :D o ara ne diyeceğimi şaşırmıştım lsdkgjsdhdf yedirmedim skıntı yok :D:DD:ddd

1|0
    0|0
  • sarajevo(saraybosna)'nın isli eti meşhurmuş.. ee yemeden olmaz. bir parça yememle olduu ben doydummm demem bir oldu. hiç beğenmedim :D

1|0
    0|0
  • çin restorantına gitmiştim orda tattığım bir yemek ismi tofu ve yiyemedim, görüntüsü güzel ama tadı öyle değil

link

1|0
    0|0
  • patlıcan yemeğeee:D

1|0
    0|0
  • pek yemek secmem

0|0
    0|0
  • Pırasa

-.-

1|0