Bu hayattan bıktınız mı ?

Hiç yalnız kaldınız mı ? oturup derdinizi dinleyecek sırtınızı dayayacak birini bulamadıgınız oldu mu ? yıllarınızı verdiginiz herşeyden herkesten çok sevdiginiz gençliginizi umutlarınızı hayatınızı bagladıgınız sevgiliniz sizinle beraberken başkasının koynuna girdi mi ? yapılan bir espriye gülerken birden agladıgınız oldumu ? aileniz hiç sizi fazlalık olarak gördümü ? gerçek bir dostunuz gardaşım diyeceginiz biri oldu mu ? ömrünüz boyunca gün yüzü görmediginizi düşünüp yalnız başınıza saatlerce sokaklarda maddelerin alkolün etkisinde çıglıklarla aglayarak saçınızı başınızı yoldunuz mu ? bir an önce evlensem akşam işten gelince kucagında çocugumla kapımı açsın diye üstüne hayaller kurdugunuz sevgiliniz elin adamından olan çocuguna sizin adınızı koydu mu ? geceleri uykularınızdan çıglıklar içinde burnunuz kanayarak uyanıyo musunuz ? kaç kere intiharı denediniz ? bileklerinizi kestiniz mi ? tam kendinizi öldüreceginiz sırada evli olan sevdiginiz aklına geldimi ? uzaktanda olsa ona kol kanat germek istediniz mi ? siz öldügünüzde o kimsesiz kalacakmış gibi geliyo mu ? öldügünüz zaman arkanızda gerçekten göz yaşı dökecek biri var mı ?

GİZLİDENDE OLSA DÖKÜN HADİ İÇİNİZİ UZUN UZUUN !

ACABA İÇİNİZDE BENİM GİBİ bir TANE DAHA VAR MI ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız kaldım oturup dinleyecek kimsem olmadı evet ama ölsem arkadam gözyaşı dökücek bir sürü insan var

0|0
    0|0
    • yok yaa o nasıl iş ?

• yok olmaz kendi foton bile yok güvenemem bu kadar şeyi yazdıktan sonra

• kendin bilirsin

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben çevremde fazla insan olmasına rağmen yalnız olduğumu düşünürdüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kendime biçtiğim 60 yıl ömür var ve ben daha 25 ini doldurdum :>) yani daha çok var sıkılmadım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...