Spor salonu sürekli beni uzaktan izliyo takip ediyor!

Spor salonunda sürekli beni uzaktan izliyor takip ediyo gözleri sürekli beni kesiyor, bundan eminim. Kızı tanımıyorum ortak arkadaşımız da yok ama ben ne zaman yakınlaşmaya çalışsam kız kaçıyor. Eminim ki beni sürekli izlediği için benden hoşlanıyor. Nasıl gidiyo diyorum, iyi o kadar başka bişey demiyo kolay gelsin diyorum saol diyo gene bişey demiyo bana ama bütün spor salonunda gözlerini benden ayırmıyo ne demek bu şimdi anlamıyorum?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• ya bir çocuk vardı taş gibi o bana yakınlaşmıştıda hatta konuşuyordukta

hoca geldi yanımıza seni rahatsız ediyormu dedi

hayır çok mutluyum desem adam der ha dur bu azmış

bende birşey diyemedim :(

sende git bence ama hoca görmesin dikkat et

adam kısmetime mani oluyor ya ;)

iff çocuk feci bişiydi ha ...

0|0
    2|0
    • işte muhabbet etmeye çalışıyorum ama ben yakşlaştıkça o kaçıyo ya çok utangaç bi kız ya benden çok hoşlanıyo ve bu yüzden heyecanlanıp konuşamıyo yada benden hoşlanmıyo ama gözleri sürekli bende ***

• ben çok çevreme bakan bir insan değilim o yanıma gelmişti

aynısını seende dene bence

bak bana şu taktikle gelmişti

hareketleri yanlış yapıyorsun

sonra beraber yaptık hareketleri (!) ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• Belkı sadece seyretmekten hoşlanıyordur senı ,sevgılısı vardır ,yanı bakmak yerıne göre sadece keyıfı yapılan bır seydır illa hoşlantı anlamı tasımaz

0|0
    0|0
    • :S olabilir ama bi kız neden böyle bişey yapsınki... eğer hoşlanmıyosa

• Gözü fazla dalıyor olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ya boşver bunları . Bir cok kız spor yapanı izlemeyi sever

0|0
    0|0
  • kız gibi çalışırsan kız çocuklarından etkilenirsin..

ağırlık ve set sayılarını arttırmanı tavsiye ederim

2|0
    0|0
    • ne demek bu şimdi soruyu tam anlamadın galiba,.:S

• sen önce salona ne amaçla gittiğini anla.. anla ki beni anlaman da kolaylaşsın

• kimsin sen beni tanıyomusunda böyle konuşuyosun ne biliyosun ne çalıştığımı

• Kızı bırak sporuna bak ondan sana hayır gelmez demek oluyor :) Hem diyosun ki kız kaçıyor hemde ugrasıyosun salla sen body building'e devam et seni kesmeyenleri hedef al belki kaçmazlar =)

0|0
    0|0
  • ee git tanis

0|0
    0|1
    • iyide ben sohbet etmye çalıştıkça kız kaçıyor hani lurya çok utangaç bi kız birinden hoşlansada kaçar buda öyle bişey çözemedim gitti ki ben dans eğitmenliği konusunda ilerleyen biriyim yani tecrübem çok fazla ama bunu anlayamıyorum...

• zuhaha yani sürekli bayanlarla olduğun için tecrübede ediniyosun:)

• efenim , yillardir dans isindeyim hatta egitmenlik de yapiyorum belli donemlerde, sen henuz yolundasin, kadinlari dans esin olarak gorur profesyonel bakarsin, bu yuzden de huylarini bilsen de flirt konusunda tecruben herkes gibi iliskilerle olur :) ya sen bu isi kadinlara yakin olmak icin yapmaya calisiyorsun ya da baska bir terslik var durumunda

Yükleniyor...