Yasını küçük gösterme muabbeti kabak tadını geçti artık..

arkadaslar soru şu; 31 yasındayım, inanılmaz ötesi küçük gösteriorum, artık insanların soke olmasından, hergün 50 farklı insanın 50 kere hiç göstermiosun diyip, 10 dk aynı muabbeti etmekden çok ciddi bıktım.küçük göstermekden bir sıkıntım,memnuniyetsizliğim yok ama bu muabbet ciddi ciddi kabak tadı vermeye basladı artık..soru, hangi okula gidiosun kısmıyla baslıo, bitireli 10 sene oldu diyince soke olup, 30 saat genetik sorularıyla devam edip en sonundada cok güzel bişey telkiniyle bitiyo, anladım güzel bişeyde yeter artık..günümün 1 saatini bu muabbete ayırmakdan artık hakkaten sıkıldım..sizce bu muabbetden uzak durmak için ne ypabilirim? çok minyonum, ölene kdrda küçük göstericem bu degişmicek, babam 70 yasında 35, annem 62 yasında 30 gibi duruolar..tamam güselde sıkıldım konşumkdan artık

0|1
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Yaşım 31 demişsin arkadaşım da yaş aralığın 18-24 yazıyor. Bence sen bu sorulardan hoşlanıyorsun.

0|0
    0|0
    • acarken bkmamışım yas kısmını, ölesine isaretlemişim..31 yasındayım, bu sorulardanda nefret ediorum

Kızlar Ne Diyor 9

• Yok daha yaşlı gösteriyorsun. Söyleyenlere inanma.

0|0
    0|0
  • Karşındakine açıkça söyle

0|0
    0|0
  • Karşındakine açıkça söyle, bu konular beni sıkıyor başka konulara geçelim de.

0|0
    0|0
  • ben de 22 yim 16 17 gösteerdiğimi söylüyorlar ama hoşuma gidiyor :D

0|0
    0|0
  • Yo küçük falan göstermiyorsun

0|0
    0|0
    • herkes öyle dio ne biliyim..bana görede göstermiorum..ıufak tefegim ondan diolar..

• hayır gayet yaşına uygun gözüküyorsun

• bu konu beni deli ediyor. 25im 18sanıyorlar pffffffffff

0|0
    0|0
    • sen gene 25sin, ben 1im 18 sanıolar..korkum 50 ye gelince falanda 18 sanmaları...sanmalarından ziyade sürekli bu muabbete nail olmkdan bıktım ben, günde 50 kere aynı sacma muabbet..okuomusun sorusuyla baslıo uzadıkca uzuo..

• 29 yaşındayım 23 gösteriyorum herkes aynı şeyi söylüyor 25 26 yaşındaki kızlar, -bak canım. -ablacım die konuşuyor. alıştım artık, 23 hissediyorum

0|0
    0|0
  • Ya sende ergenler gibi arkanda klozet aynadan foto çekilme madem ne o fotolar öyle olgun ol te Allam

0|0
    0|0
    • küçük zannedenler klozete bakarak o yorumu ypmıolar, elimde klozetle dolaşmıorum sosyal hayatımda

• Eee 20 yaşındayım de geç sende amma abarttın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sende her gördüğüne yasini soyleme olsun bitsin gunde 200 tane adamla muhattap oluyorum yasimi soran belki 1 tanedir oda haftada bir..

0|0
    0|0
    • iyide iş için veya sporda olsun baska yerlerde olsun illa konusu gecio..ztn ilk sorulan soru nerde okuosun..dedigin gibi bişi demeden gecmek lazım o zmn

• banada derlerde senin kadar değilim doğru söylüyorsun artık yaşlanmalısın

0|0
    0|0
    • babamda 70 yasında 38-40 falan gösterio..annemde öle

• anladım haklısın rahatsız edici olabiyor ama iyi yanları çok fazla

• iyi yanı yok demedim, veya kötü demedim..muabbet sıktı artı..manken bir kız arkım var, her gittigim yerde boyun kac diolar artık yeter fenalık gelio dio sürekli, onun gibi..unuz boylu olmakda cok güsel ama günde 65 defa muabbeti olursa sıkıo artık..olumlu olumsuz her konuda dikkat cekmek, normalde uzaklarda ekstrem noktalarda olmk iyi diil

• Sende 24 de kardeşim samimi olmadığın insanlara hiç açılmasın konu :)

0|0
    0|0
    • ama bu seferde o yaşın muabbetine giremiosun...yani 31 yası gerektiricek bir muabbet oluo veya ne biliyim bu sefer 30 yasındaki bir herif ona göre konuşuo kavga nedeni...

• İkaz et o zaman kardeşim böyleyken böyle de bu muhabbet bayıyor beni de konuşmayalım de tahammul etmek zorunda değilsin

• Ben de 21 yaşındayım.Adamlar 25-26 diyor. Moralim bozulmuyor değil.

0|0
    0|0
    • iyi benim yasıda 45-50 ye baglarsın o zmn...ztn herseyin normali idealdir..normale en yakın aralık survive dio bir eserinde goethe..

• doğrudur.1.90 boy var.

• boylada ilgisi yok..irilikle ilgisi var..iri yapılıysan büyük gösterirsin boydan ziyade..ince yapılı 1.90 san yüzün kafan falan ufaksa küçük gösterirsin istiosan 2 metre ol..sen bide irisin o zmn..

• yaşını göstermeye çok meraklıysan saçlarını kestir. ha yok illa fettah can'a benzicem diyosan, sen bilirsin aga.

0|0
    0|0
Yükleniyor...