Siz İkilemde Olsanız Nasıl Davranırdınız ?

İyi Geceler.

Beyler şimdi siz bir kızı çok sevdiniz diyelim ve bu ilk sevdiğiniz kız ama kız sizi kibarca geri çevirdi, sizin için ne öncesi ne sonrası yok. ilk sevdiğiniz kız olarak düşünün. Sonra baya bir zaman geçtikten sonra bir başka kız çıkıyor karşınıza, sizden hoşlandığını belli ediyor bunu aynı zamanda sözle de dile getiriyor siz ne yapardınız bu durumda ?

Hala kendinize yakıştırmayarak zaman zaman üzüldüğünüz hatta kimse görmeden ağladığınızı düşünün bu sevdiğiniz özel biri için .

• Durumumu anlatır, kibarca bende geri çeviridim.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kendimi toparlayana kadar böyle bir sorumluluğa girmezdim.
    100% (2)0% (0)100% (2)Oy Ver
  • Arkadaş olarak başlayabileceğimi söylerdim herhalde..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bak bırıyle baskasını unutmaya calısma her hareketınde onu ararsın olmaz kafanı topla ondan sonra bu sorumluluga gır. 2. kızada yazık degıl mı ya o da senı senın baskasının sevdıgı gıbı severse

0|1
    0|0
    • Aynen bak bende bunu anlatmaya çalışıyorum arkadaşlara bana başka kız bul falan filan diyorlardı kimse onun yerini tutamaz doğal olarak duygularıyla oynayamam kimsenin diyordum hassas konular bunlar sonuçta ilkler unutulmuyor birde yani en azından ben bunu yapamam ama arkadaşlarım filan çok rahat ve kaygısız bu konularda yorum için teşekkür ederim...

• rica ederım ben boyleyım. sana bır sır vereyım ılk ve son sevgılımı gecen sene yolda gordum eve gelene kadar bu kımdı dıye dusundum. hesapladım 4 seneden fazla olmus. ha kör asık degıldım o ayrı..

Kızlar Ne Diyor 1

• eğer ilk sevdiğim kişi için ağlıyorsam benden hoşlanan insanı kibarca redderim. farzedelimli reddetmedım sadece ikimiz acı çekeriz hoşlanan insana yazık olmazmı ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadaş olarak başlayabileceğimi söylerdim herhalde..

0|0
    0|0
Yükleniyor...