Ayrıldık faceboktan engelledi ertesi gün engeli kaldırdı iki gün sonra tekrar engelledi ne yapmaya çalışıyor?

sevgilimle tartıştık ayrıldık facebookta engelledi ertesi gün kaldırmış engeli birşey yazmadım iki gün sonra tekrar engelledi amacı nedir acaba?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben çok inatçıyım öldürseler adım atmam demişsin nedir bu kimin öfken gururun aşkta gurur mu olur ya seviyorsan mücadele ediceksün yoksa daha çok beklersin o kı sana adım atıcak diye

0|0
    0|0
    • anlaşabiliceğim insan yok sanırım. olaylar büyüymeden yapıcı olunmaya çalışılsa böle sorunlar olmazdı hiç. bana uygun olan bir ilişki anca bu tarz olur sanırım

• merak ediyor sen bişey yapmıyorsun ne yapıyorsun diye bir kontrol çekiyor sonra yine engelliyor sende bişey yap hemen ayrılınmaz öyle

0|0
    0|0
    • ben çok inatçıyım öldürsende birşey yapmam:D

• ay o bende de var kessen geri adım atmam sevgilim deli olur iyi ki de alttan alıyor yoksa beni kimse çekmez vala :D ama aşkta öyle olmaz sen beni dinle inat yapma ilişkin heba olmasın

• Biraz ısrar etsen dönecek

Hadi hayırlısı :)

0|0
    0|0
    • bu yaşıma kadar hiç ısrar etmedim aşkımdan ölsemde ısrar etmem. anca karşımdaki tamamen haklı olucak vede güzellikle konuşucak sorunlarımızı ayrılmaya gelmeden çözücez. diğer türlü bir ilişkiyi bana göre değil hiç

• Canı sıkılmış onun.

0|0
    0|0
    • öylesinemyapılan bir hareket yani

• geçmiş olsun : "tırlatmış"

0|0
    0|0
  • Senden bir şeyler bekliyor sen yapmayınca sinirleniyor, yine engelliyor

0|0
    0|0
    • :D peki bu durum nereye gider?

• bilinmez,ayrılma nedenine bağlı.önemli bir şey değilse büyütme bence.Seviyorsan tabi.buradan pek öyleymişsin gibi gözükmüyor

• Dikkat çekmek,barışmak için elinden geleni yapıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Merakına yenik düşmüş bir an için engeli kaldırmış.Facebook Engelini kaldırdığın kişiyi en az 48 saat sonra tekrar engellemeye izin veriyor. O yüzden 2 sonra tekrar engellemiş.Yoksa anında çakacakmış engeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...