Sözde sizde bayım....

Oturmasını kalkmasını bilen birilerini arıyorsunuz ama hep yatmasını kalkmasını bilenlerle birlikte oluyorsunuz?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Oltanı doğru yere at

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Çünkü birliktelik dediğinde ikisi de var .

Sadece oturup kalkmasını bilenle sadece misafirliğe gidersin.

Sadece yatmasını kalkmasını bilenle evde eylenirsin , başka da bir işe yaramaz.

İkisini de bilenle bir hayat yaşarsın , gerektiğinde insanların yanına da gidersin , bu benim canım dersin , eve geldiğinde de gerçekten canının diğer yarısını görürsün ve hayat bambaşka olur.

1|0
    0|0
  • işiniz çok zor .ama size bir önerim olcak bundan sonra siz seçin onu . ve de gözü yukarlarda olanlara dikkat edin

1|0
    0|0
  • oturmasına kalkmasına meraklı olsam köpek alırdım

1|0
    0|0
  • vay kıza bak ulan siz olmazsanız biz ne yaparız neyi soruyon lütfen lafıyla bizi etrafınızda döndüren siz değilmisiniz hele yatıp diyon kollarında ölmek diye bir laf var o an dünyayı nunutu veriyorsun.

1|0
    0|0
  • Hayır olur mu , her ikisinide bilecek ..

sonuçta ne kadar istemem desekte karşı cinse olan zafımız çok bas gın gelir.

1|0
    0|0
  • benm üniversitemdeki bütün kaşarlar koca buldu hani bakire dediğim kişiler hala bekar az da cilveli olcak karşı cinsn dilinden anlamalı bence

1|0
    0|0
  • evlenecekken oturup kalkmasını bilene bakarlar eğlenirken yatıp kakmasına bakarlar ne diyim şimdi bilemedim :)

1|0
    0|0
  • Ben kimseyle yatıp kalkmadım. Kafam rahat. Bunu söyleyince dalga geçiyorlar; ama zerre kadar umrumda değil.

1|0
    0|0
  • aynen dedııın gıbı ama sız kızlar suc sızde oturmasını bılenlerın yuzune bakmıyosunuz sonrada konusuyorsunuz

1|0
    0|0
  • Hadi cevap verin bakalım.Yatıp kalkarken iyi di mi ? ahahah :)

Pis soru beyler :)

1|0
    0|0
  • 30 a kadar yatsın dostum sonra oturur kaldırırım

1|0
    0|0
  • O zaman sende bir tuhaflık var...Ne istediğini iyi düşün

1|0
    0|0
  • Kızlar kendinizi tatmin etmeyin birbirinize gaz veriyorsunuz :)

1|0
    0|0
  • Dısco da mı arıyon oturmasını kalkmasını bılen bırını

1|0
    0|0
  • aksini düşündüğünü mü iddia ediyorsun?

1|0
    0|0
  • doğrudur benim bir ilgim yok evden işe işten eve :D

1|0
    0|0
  • Evet gecenin ergeni burada arkadaşlar sizde katılıyorsanız buyrun +1' e lütfen :D

0|0
    1|1
  • çok nükteli ve ince bir soru olmuş tebrikler !

:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sonrada eli erkek eline değmemiş kız istiyorlar enterasan

1|0
    0|0
  • Helal olsun harika bir konu 5 yıldız verdim

1|0
    0|0
  • Guzell soruu

1|0