Facebook'tan iyi anlayanlar yardımcı olabilirler mi lütfen?

Facebook'ta arama yerine bir arkadaşımın adını yazıyorum,geliyor fakat üzerine tıkladığımda 'artık geçerli olmayan bir bağlantıya tıkladınız'gibi bişeyler yazıyor.Bu o arkadaşımın hesabını sildiğini mi gösterir? Ha bide wallhack diye bişey varmış,facebookta hayalet gibi dolaşabiliyormuşsun.Ondan yapmış olabilir mi ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• kendını aramalar kapamıs olabılır sızı engellemıs olabılır baka facebook id si ıle gırıs yapıp oyle deneyın yada eskı mesajlarınızdakı ısmıne tıklayın buyuk bı ıhtımal pasıftır bunun sebebı ya engellemıstır yada dondurmustur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • 3 şey var ya kendi hesabını dondurdu yada profil ismini değişti örnk vereyim facebook.com/facebook gibi yada seni engelledi

0|0
    0|0
    • profil ismini değiştirmiş olabilir.Biraz bahsedermisiniz bundan? Yani şimdi o herkesin profilini görebilicek ama biz onunkini göremicez öyle mi ?

• 4 hesaptan daha kontrol ettim.Hiçbirinde çıkmadı.Silmiş sanırım hesabını.

• o zaman dondurdu hesabını yada özel etti e-mail ilede arandığında görünmüyordur

• hesabını dondurmuştur

0|0
    0|0
  • ya seni engellemiş yada hesabını dondurmuş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hesabını dondursada sanırım bir süre aramalarda çıkabiliyor ..

0|0
    0|0
  • dondurmuşda olabılır kapatmışda olabilir senı engellemişde olabilir başka adresden gir bak yıne acılmıyosa ya kapatmıs yada dondurmustur,görünüyorsa sadece senı engellemıstır

0|0
    0|0
  • wallhack dye bişeyi şimdi duydum ama eger aradgn kişiyi bulamıyosan büyük ihtmal hesabını kapamıştır. engellenmiş olsan aradgn kişi arama motorunda hiç çıkmaz.

0|0
    0|0
  • facede wallhackım bende.fakat şu var eger normalde arkadas lıstendeyse boyle bırsey geçerlı olmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...