Dünyada hala yaşamaya değer şeyler kaldı mi dersiniz?

Hayata bakınca her gün olan klasik şeyler suçlar, cinayetler, tecavüzler, hırsızlıklar.. bunların hepsi bir yerlerde birilerinin başına geliyor ve suçlular hiç bir zaman cezasını bulmuyor. Bir tarafta açlıktan insanlar ölürken(açlıktan ölmeyi düşünsenize bir lokma ekmek bulamamak ne demek gözlerinizi kapatın düşünün bi) diğer yanda sıcacık evinde başkalarının hayali olan hayata isyan edenler var. Elimizde iyi güzel olan ne varsa kaybetmişiz gibime geliyor. Umudumu kaybediyorum sanki çabalamak gelmiyor içimden. Ne için uğraşacağız ki böyle bir hayat için mi? Bilmiyorum. Akıntıya kürek çekmek gibi sanki. Bu gece çok mutsuzum gençler :/

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden bende cok takardım düşünürdüm hatta alıp başımı gittim paramın yettiği kadar gezerim dedim öylede yaptım yaşamak için her zaman bir neden vardır iyisiyle kötüsüyle hayat güzel yeni dogan bir bebekleri düşünürüm mesela daha gözlerini bile açamazken emmeyi biliyor yaşamak için çabalıyor umarım çabuk gecer takma kafana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yaşamaya değer bir şey istiyorsan bu dediklerine çare olacak şeyler düşünmen, paylaşman ve üretmen hoş olur.

Daha yaşanabilir bir dünya için el ele verelim insancıklarla...

0|0
    0|0
  • ben aynı durumda olsam kim üzülür bana , kim tutar elimden

kimse

üzülüyorum bende elbet ama yaşamam gereken b i hayat var

ACIMA YETİME KOYAR G . T ÜNE Yİ ÖĞRENELİ ÇOK OLDU .

0|0
    0|0
  • ben anlık yaşıyorum gelecege dair en ufak bir beklentim yok ciddiye almıyorum dünyayı

şan şöhret para pul karı kız ev araba makam mevki

açıyorum gavur hacıyı alıyorum biramı geçiyorum püfür püfür balkona kafayada hiçbirşeyi takmıyoum ohh :D

link

0|0
    0|0
  • hayat dongu ıcerınde kmıne sureklı aynı hayat kımınkı bırden degısıryor ne beklersınkı su zalım dunyadan yapcak bısey yok olu gıbı yasıcaz :)

0|0
    0|0
  • madem bu kadar zıtlık olduğunu düşünüyorsun ki bence de öyle

o zaman yaşamaya değer birşey bulamaman çok ilginç

0|0
    0|0
  • BİR UMUTTUR YAŞAMAK !

0|0
    0|0
  • o kadar çok şey var ama zaman ve para yok o ikisi olunca ölmek istemezsin

0|0
    0|0
  • Ösym sonucuna göre bakcaz artık..

0|0
    0|0
  • Annen baban ailen var bnlar yetmezmi yaşamak için bacım

0|0
    0|0
  • ben şahsen çok sıkıldım bu dünyadan kıyamet gelsede kopsam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• olması gerekenler oluyo bunu durduramazsın .

ama çevrendeki insanlara yardım edebilirsin . bir kişi bir kişidr sonuçta .

0|0
    0|0
Yükleniyor...