Bir bayan seveceği erkekte hangi davranışların kişilik özelliklerinin olmasını ister?

bir bayan seveceği erkekte hangi davranışların kişilk özelliklerinin olmasını ister? bide atılgan grişken bir erkek mi yoksa utangaç sıkılgan bir erkek mi

Güncellemeler:
samimi cevaplarınız için teşekkür ederim

0|0
13|0

En İyi Kız Görüşü

• aşırı atılgan da iyi değil aşırı utangaç da.bir kere bir erkek saygılı olmalı konuşmasını bilmeli,her zaman için ilgili olmalı,düşünceli olmalı,sevgisini ara da sırada gösterebilmeli,gerektiğinde sevgilisini koruyacak kadar cesur olmalı,zeki olmalı ama patavatsız ve kendini beğenmiş olmamalı...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Odun olmasın bi zahmet. Utangaç biriylede işim olmaz benim o ne öyle.

Esprili , güvenilir , tripsiz bir insan olsun iyi olur.

0|1
    0|0
  • yeri ve zamanına göre davranmalı bence,ailemin yanında utangac olabilir mesela arkadaşlarımın yanında acık sözlü.

0|1
    0|0
  • Utangaç olmasın hep yanımda olsun tek ben değil herkes beni sevdiğini bilsin,bana değer versin başkada bir şey istemem.

0|1
    0|0
  • atılgan olsun ama bana karsı çok fazlada atılgan olursa yavsak diye düşünebilirler anlayışlı olsun düşünceli olsun utangaç erkek bn sevmem kız gbi ne o öyle .d

0|1
    0|0
  • Bence yerine göre hareket etmeli, bayanda erkekte, gerektiğinde çocukta olcak, ciddi de :) her zaman dürüstlük yalanın olmaması en iyi özelliktir..

0|1
    0|0
  • utangaç olmamalı en azından benden utanmamalı... ama çekingen olsun azıcık, öyle pata küte her ortama dalmasın . kişiliği oturmuş olsun, değer yargıları ve bir yaşama sebebi olsun ve bunlardan asla taviz vermesin

0|1
    0|0
  • romantik olsun bi de espirili olsun fazlada utangaç olmasın

0|1
    0|0
  • Güvenilir.

Dürüst. Yalancı olmasın.

Sır tutabilen.

Saygılı.

Utangaç olmasın.

Maço, kıskanç.

0|1
    0|0
  • saygılı olsun

0|1
    0|0
  • Ukala ve girişken olmasın. Olgun samimi olan erkekler iyidir

0|1
    0|0
  • atılgan erkek ilk sıralarda ama ukala olmasın.

0|1
    0|0
  • atılgan ve girişken olsun ama tozunda ukalalığa kaçmasın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...