Bakıştığınız erkek sizinle direkt gelip iletişime mi geçmeli yoksa bakışmalar bir süre devam mı etmeli ?

bayanlar hoşlandığınız erkeğe gözlerinizle bunu belli eder misiniz ? gelip sizinle konuşmassa vazmı geçersiniz yoksa siz konuşmayı dener misiniz ? diyelim bir yerde biri dikkatinizi çekti baktınız. o da size bakıyor. sonra sizi takip ederse. nefret mi edersiniz. ne düşünürsünüz ? gelip konuşmalımı yoksa bu bakışmalar uzamalı mı ?

• Gelsin konuşsun. hoş görüyle karşılar sıcak bakarım.
    100% (4)50% (1)83% (5)Oy Ver
  • Sadece bakışalım .
    0% (0)50% (1)17% (1)Oy Ver
  • Konuşmaya cesareti yoksa bir şey çıkmaz bundan.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ya bir daha göremessem ? gidip konuşurum hemen.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• ben gidip konuşmam bir kere bakıştığım adam gelip konuşursa da hoş karşılamam, önce bir süre hissettirrmeli hoşlandığını daha sonra konuşmalı ama bu durum çok uzun da sürmemeli

0|0
    0|0
    • her yerde eşitlik diye bağırıyorsunuz . eşitsek sen gel konuş. yok diyorsan eşit değiliz o zaman .

• kadın kadın gibi olmalı erkek de erkek gibi, erkek hoşlanıyorsa gelip söylemeli kız biraz naz yapmalı erkek de peşinden koşmalı erkek adam gibi olursa kadın yumuşak huylu olur zaten

• helal olsun.

Kızlar Ne Diyor 7

• gelsin konuşsun Ciddi olduğunu belirtirse sıcak karşılarım

1|0
    0|0
  • bakışmalar fazla uzun sürmemeli ama gelip konustugunda dırek konuya girmemelisin.bu rahatsız edici olur.konusma baslatman yeterli.hersey basamak basamak.yoldan gecen bırıne de yapma ama bunu.süreklı gördüğün insanlardan bahsediyorum.

0|1
    0|0
  • gelsinsöylesin bakısmalar lisede kaldı

0|2
    0|0
    • haklısın. ama bak aşağda gizli cevplayan arkadaş ne diyor. bu tür vakalarda az değil. kız bakıyor ama sonra çocuk konuşunca yok diyor tersliyor. bakan o değilmiş gibi . buna ne diyorsun ?

• ağırdar satmk ıstıyodur bıraz ustelemekte faydavar

• fazla ısrarda sıkar kızı ama. hohooo cıva gibi türsünüz. hep bir yerden kaçıyorsunuz mübarek :)

• şöyle bir ay bakışalım acelesi ne

0|1
    0|0
  • Gelip konuşmalı. Konuşmaya cesareti yoksa bir şey olmaz ondan.

1|1
    0|0
    • belki sonradan açılıyordur olamaz mı ?

• ben tavrımla samimi olduğumu belli ederim. tabi kuru kuru yazmakla samimi gelmez.

• hangi ortamda bakısıyoz oda önemli tabi

0|0
    0|0
  • Gelsin , konuşsun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• her zaman cesur ve açık sözlü olmakta fayda vardır

0|1
    0|0
  • kadınlara gerçekten lanet olsun onların bildiği iki şey vardır 1 GURUR 2 KİBİR dir.

İşte kadınların kısa özeti.

0|0
    0|0
    • ikisinide defalarda yerlere vurdum. onları bu zararlı huylarından vazgeçirttim. inan buna

• gebersinler böyleleri nefretlik varlıklar, sanki dünyayı yarattılar. Ayrıca şunu iyi bilmek lazım Türk kadınlarında erkek diye bir hevesleri, istekleri de yok. Erkekler onların dikkatini kesinlikle çekmiyor.

• benım bakıstıgım bı vardı gozlerını benden alamıyodu

meger kormus ondan :D

0|0
    0|0
  • yakışıklıysa hoşlarına gider, tip yoksa abaza muamelesi görürler

0|1
    0|0
  • Bugün denedim başarısızlıkla sonuçlandı ..

0|0
    0|0
  • bence beklemenın bı anlamı yok

0|0
    0|0
  • 2 senedir bakıştığım kıza gittim konuştum tanışabilirmiyiz dedim yok dedi , bizim kisi sadece bakışalım istiyor galiba ama artık bitti yüzüne bile bakmam o kadar ümitlendirdi cesaretlendirdi sonrada yok dedi

0|0
    0|0
    • artık bakmıyorsan o bakacaktır bu sefer. benim başımada benzer bir şey geldi bir kere. sonra onu buna pişman ettim. hayatı boyunca bir daha öyle bir halt yemiyecektir eminim.

• ciddiyim ben olsam yaparım. inan bir şey diyemez tıkanır.

• aynen :D

Yükleniyor...