Nişanlimin gönlünü mü almaliyim?

Ya benim nişanlim cok alingan oldu. Misal gecen gün kinaya gittim aradan 3-4 saat gecti beni aradi, tripli konuşuyor falan. Neymiş hic aramamişim bu saate kadar, onun mu aramasi gerekiyormuş. Tamam dedim aldim gönlünü bişekilde.

Bugün buna benzer bişey oldu yine. 200km uzakta bir iş görüşmesine gittim. iş görüşmesi bitince mesaj attim ara diye (o ücretsiz arar beni). Biraz bekledim baktim aramiyor bende attim telefonu cantaya eve kadar geldim (2 saatte). işi vardir eve gidince konuşuruz diye düşündüm. Eve gelince birde telefona baktim 9 tane cagri var. şimdi bana cok soguk davraniyor... off yoruldum gönlünü almaktan, ben kötü niyetle ya da bilerek bişey yapmiyorum, bana göre ortada bişey yok ama ona göre ben onu böyle yaparak sinir ediyormuşum böyle diyor. Ne digcemi nasil davrancagimi bilmiyorum. Özür dilemektende yoruldum. Abartmiyormu?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• abartıyor. erkek milleti işte. iş ciddiye binince ne yapacagını şaşırıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bence doğru yapıyor . umursamaz oluyosunuz hepiniz değil ama çoğunluğunuz , seviyo ki sana belli ediyo sizi anlamak zor valla zor

0|0
    0|0
    • umursamamazlik degil bu. biran önce eve gitmek istedim görüşmede kötü gecti zaten, bian önce kendimi eve atsam diye düşünüyordum, onun acisinden öyle görünü yor belki ama alakasi yok

• bence herkes kendi doğrusunu kabul ediyo . sizin hayatınız sonuçta verin kararınızı ama doğru olacak kararlar verin

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence bu durumu onunla konuş. Abarttığını söyle ne bu yahu kız gibi her dakika trip :) Ay hiç çekilmez şekerim.

0|0
    0|0
    • aynen... konuşmaya calişirkende tripli, ne konuşcagimi bilmiyorum

Yükleniyor...