Kapat

Böyle bir durumda nasıl arkadaş edinirsiniz?

Şimdi ingilizce eğitim veren bir üniversite kazanmış olun. Bu üniversitede hiç tanıdığınız bir kişi yok. İngilizceniz çok iyi ve hazırlığı atlıyorsunuz, 1.sınıftan başlıyorsunuz. Bir bakıyorsunuzki herkes arkadaş gruplarını oluşturmuş. Her derste sınıflar farklı, ve çoğunlukla farklı kişilerden oluşuyor.

Derslerde de hoca sınıfa girdiği andan dersin sonuna kadar ders işliyor. Dersteyken sınıfta kimse birbiriyle konuşmuyor, çünkü zaten buna fırsat yok, hoca ilk dakkadan son dakkaya kadar ders işlediği için. Ama tabi siz dersten çıktıktan sonra okulun her yerinde arkadaş gruplarını görüyorsunuz. Evet böyle bir durumda nasıl arkadaş edinirsiniz? Ve lütfen biraz ayrıntılı bir cevap verin. Ben bu durumda değilim. Sadece meraktan soruyorum.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Lise2de sehır degısıklıgınden ötürü ben de dedıgın gıbı bır sınıfa gıtmıstım. Hıc zorluk cekmedım dırek gıttım konustum ınsanlarla, oyle cekıngen degılımdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendi adıma cevap verecek olursam; arkadaş grubumun olup olmasını umursamazdım.

Herkes hayatının bir evresinde yalnız kalıyor. Yalnız değişiyor, derecelendiriliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...