Kiracımız, karısından şüpheleniyor.

Karısı özel 1 hastanede hemşire. Kendisi de aynı hastanede yardımcı personel.

Karısının mesaisi saat 17:00 de bitiyor ve çocuk saat 17:00 de hastanenin önünde oluyor. Karısını bekliyopr bekliyor. Gelen giden yok.

Tam 1 saat sonra karısı dışarı çıkıyor ve kocasının yanına arabaya geliyor.

Kocası soruyor 1 saattir neredeydin? Karısının verdiği cevap; "Tuvaletteydim."

Sizce bu çocuğun karısı bu çocuğu aldatıyor mu?.

Güncellemeler:
Cevaplarınızı yarın çocuğa göstereceğim. Dikkatlice yanıt verin lütfen.
Bu kadın onu sevdiğimi biliyor ve bu sevgimden pek memnun. Ona ;Seni seviyor olmamdan memnunmusun? Diye sorduğumda bana EVET demişti. Hadi bakalım.:))
Çocuk karısının kendisini aldattığına inanırsa, karısını öldürebilir. Buna engel olmak için ne yapmalıyım sizce?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Evet olabilir...:( Olmayadabilir :) Bu bekleme 1 gunluk bir mesele mi? Eger oyleyse, o gun icin isi bitmemis olabilir, ya da ozel bir is cikmistir, mesaisi 17:00 yerine daga gec bitmistir. Formasini cikartmasi, giyinmesi filan biraz vakit almis olabilir.:) Hemen en koyu dusunmemek lazim.:)Ama bu standart olan bir seyse, duzenli olarak bir gecikme soz konusuysa, bu 1 saatin nerde ve nasil gectigini ben olsam, bende merak ederdim dogrusu.:) Merak etmeyin diyecegim ama, bende bu konuda agzimin payini aldim, cok guvendigim bir insandan hemde.:)). Hayat acimasiz, siz cok masum ve temizseniz daha da fazla incitiyor, acimasizlasiyor.:)) Temkinli olmakta fayda var.:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kadin aldata da bilir.aldatmaya da.bir defa mi 1 saat kalmis wc.de?her gun boyleyse subhe etmeye deger.kocasi cok pilansiz ve gozukapali biri.ben olsan karim bir saat kapida beklemem.15dakika sonra yanina giderdim.akilli davranmak gerek.onun sucu yoksa karisinin gozunde alcalir.bir yanlis soz ve davranisla.karisina karsi sevgi dolu ve iyimser davransin kadin huzursuz oluyorsa onun davranisindan suphelene bilir.yine yaziyorum.akilli ve mantikli davranmak gerek.iftiraya varmak olmaz.gunahdir.

0|1
    0|0
    • Yazdıklarınızda haklısınız. Bana dün söyledi yaşadıklarını. Sürekli mi değil mi bilmiyorum. Ama karısı potansiyel aldatıcı bana göre.

• Olum hic bir zaman kurtulus degil.aslinda sonu demir parmakliklardir.eger aldatiyorsa.bosanmak en iyisi.tanidigim biri karisini dovdu.kulagini kesdi.bosadi.yuregi huzur bulmadi oldurdu.14yil hapis yatacak.iki cocuk ortalikda perisan.

• Haklısınız. Öldürmek kesinlikle çözüm değil.

• 2. güncellemen beni şaşırttı. Sen bu kadını kendi yollarınca denedinmi acaba ? ayrıca bu cvaplar o çocuğa gösterilecekse o güncelleme iyi cesaret

0|1
    0|0
    • 2.Güncellemeyi göstrmeyeceğim tabii ki. Cevapları da ona göre ayarlayacağım ve word dosyasına kopyalayıp göstereceğim kendisine.İlginç 1 tespitte bulunmuşsunuz.Teşekkürler.

• günahını almak gibi olmasın ama öyle gözüküyor. afedersin ama sizin kiracıda biraz safmış yani bir saat tuvaleette kalırmı bir insan . hadi kaldı diyelim tuvaletten arabayla mı geliyo ? araba kimin arabası bunları sorgulamak gerek

0|1
    1|0
    • Kocası Üniversite Kampüsünde yardımcı personel. Oradan Hastaneye geliyor ve kapıda bekliyor karısını. Tuvaletten arabayla gelen yok.:))

• aga kocasının yanına arabayla geliyo demişsin .

• Yanlış okumuşsunu8z, 1 daha okuyun." Tam 1 saat sonra karısı dışarı çıkıyor ve kocasının yanına arabaya geliyor." Arabaya geliyor, arabayla değil.:))

• zor bir durum

0|1
    0|0
  • Ya ne salakca belkı kadın kıcasına suslenıyır wc de. Makyaj yapıyor sılınıyor flan. Çok merak edıyosa 17 de gırsın hastaneye baksın wc demı

1|1
    0|0
    • Kadının orada süslenmesi makyaş yapması söz konusu değil.

• Çok geniş bir hayal dunyan var ama bende az enayı degılımkı cevap verdım tenezzul edıp kart horoz hadı ıyı hayallenmeler

• Yoo çok yakında gerçekleşecek. Kocası onu hamile bıraktığında bana haber verecek. Penisini mutlaka vajinamın derinliklerinde istiyorum diyor.:))

• Sen ne zaman duydun gördün

0|1
    0|0
    • Çocuk dün akşam anlattı bunları bana.

• Neden. Bunlar 28-30 yaşlarında 1 aile.

• Akil yasi beden yaşı diye bisey var

• ohaaa :) insan sıçamayacak mı? kabız olamaz mı? :)))

aldatacak olsa bir saatte mi aldatır :) Allah akıl fikir versin :))

0|2
    0|0
    • :DDDDDDDDDDD

• sıçmıyomuymuş o kadın :)

• Sıçıyor. Sıçmak 1 saat mi sürer?

Erkekler Ne Diyor 3

• aldatan bir kadın bu kadar açık vermez

2|1
    0|0
  • Çok kasmayın ya.. Aldatıyorsa zaten ahirette cezasını çeker.. Aldatmıyorsa boşu boşuna ailenin huzuru kaçacak..

Ayrıca kiracınız böyle şüphelere düşmek yerine eşine daha ilgili davransın ve cinsel yönden de pek boş bırakmasın.. ;)

0|1
    0|0
    • Çocuk dün akşam şunu dedi bana, Karısı kendisi ile yatmak istemiyormuş. Karışık 1 mevzuu. Pek karışmayacağım artık.

• Öldürmek ne saçma bir seçenek..

Bir avukatla konuşsun ve eşinin onu aldattığını mahkemeye nasıl ispatlayacağı konusunda fikir alsın.. Eğer ispatlarsa hem kolayca boşanır, hem de manevi tazminat alır..

• Yazdıkların doğru. Ama onlarla bu konuyu tartışpmak istemiyorum. Çetrefilli 1 durum.

• Kadın bu.1 saatte durur 10 saatte durur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...