İnsanın anlamadığı varlıklar için başlık açması trajikomik. "Kadınlar'a ..."

Onlar hakkında konuşmak acı çekmenin dert yanışı kadar, aynı zamanda boştur da. Elinize bir şey geçirmezler. Onları konuşmak onları daha da anlamlı yapmaz. Veya onları konuşmak bizi daha da ileri götürmez. Bazen iki sözcükten oluşan şeyler ne çok derin oluyor;

"Sadece, bakarsın..."

...

Bu soru bir soru değil. Çünkü sorunun içinde soru yok. Fakat sorunun içinde bir sorundan öte çok daha büyük bir sorun var. Eheh, yaşasın kelime oyunu.

Bu sorunun içinde kadınlar var okuyucu. Ve kadın demek... eh, bir tanıma sığdıramadım şimdi, affedin. Her neyse, sizin 'o' varlıklar hakkında bir buluşunuz, alıntılarınız, demeçleriniz veya denklemi çözülen bir bilinmeyeniniz varsa lütfen onları söylemekten çekinmeyiniz.

Bakın, benimkileri:

"Kadınlar çok şeylerin ardından koşarlar. Yalnız paranın değil. Bak dinle, dedi sanki işten konuşuyorlarmış gibi, bu kuralın dışı yoktur. Ben kadınların ne olduğunu görmek için soyarım. Tereddüt etmezler. Ne değerde olduğunu bilen bir kadın soyunur. Ama bu yüzden bilmem neyi düşünmen gerekmez. Kadınlar başka şeyler isterler. Hepsi hırslıdır. Yalnız kendileri için bir erkeği ister kimileri. Delileri vardır. Sarhoş bir kadın gördün mü hiç? Kimileri sırf gurur yüzünden arkadaş değiştirir. Onlar paranın üstüne tükürürler."

[...]

"Eğer kadınlar için gerçekten bütün erkekler birse, onların bir tek erkeğe kendilerini oldukları gibi vermeli ve onu köpeğin sahibini izlemesi gibi izlemeleri gerekiyordu. Oysa hayır, tam tersine, onlar seçmek istiyorlardı, ve bu seçimi de bütün erkekleri bir araya katıp, hepsiyle oynayıp, hepsinden bir çıkar sağlayarak yapıyorlardı. Böylece bütün erkekler mutsuz oluyorlar, kadınlar da işin sonunda arkadaşsız kalıyorlardı."

Bu söz de onlara bir armağanımız olsun. Hep yerecek değiliz ya canım! Aaa..

"Bir kadın her zaman yaşından daha fazlasını bilir..."

Gizli,

Yalnız başına olunduğunda sarhoşluk boş yere harcanmış bir zevktir...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Icimizde buyuttugumuz çogalan duygularin yarattigi karmasa neydi? Ofke, ozlem, merak, istek, korku, kiskanclik, dokunma arzusu, duymak istedigimiz sesin yoklugunun yarattigi aci neydi ?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• She loves you yee yee yee :))) Simdi daha iyimisiniz? Tum bunlari soyledikten sonra kadinlara..:(

0|1
    0|0
  • Uzunca yazıyorsun ya takdir ediyorum...

Başka bir sorunda Erkeklere deginmeni dört gözle bekleyeceğim ^^

0|1
    0|0
  • Kadınlar lanetlenmiş yaratıklar olmalı.

0|0
    0|0
    • Kadınlar lanetlenilmek için değil, erkekleri cazibeleriyle lanetlemek için yaratılmış sicimlerdir.

İnsanın anlamadığı varlıkla konuşması hoş...

• Buna sevindim.

Benim dengesizliğim ve patavatsızlığım, kusura bakma.

• Sorun değil.

İnsanların dengesiz anlarını anlayabilirim.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...