Sorum genellikler kızlara yönelik, ama bilgisi olan erkeklerinde cevap vermesini isterim

eski sevgilim geçen sen bir ilişkimiz vardı, ailemin baskısı yüzünden geçen sene ayrıldık. bu ilişkinin başlamasının sebebi o olmuştu. ilk önce o belli etmişti hoşlandığını ve bende kabul ettim. neyse, bu sene tekrar beraber bir ilişkiye başlamıştık yaklaşık olarak 3 ay sürdü. ona karşı gerçektende çok değer verip ilgi gösterdim. beni birçok kez ön yargısı yüzünden yanlış anladı. gerekli açıklamaları yaptım ve pişmanlığını belirtti. sorun etmedim. ama beni çok kıskandığı için sinir olup bazen ilişki konusunda bitti diyebildi. ama ben yine yanıldığını söyleyerek devam ettirdim. daha sonra benden değişmemi istedi. bende onun istediği gibi olmaya çalıştım. ona eskisi gibi ilgi göstermedim hatta gösteremedim. benden soğuduğunu pek sanmıyorum ama yine bana bitti dedi. bu sefer devam ettirmek için çaba göstermedim ve bitti. onunla yine her gün karşılaşıyoruz. bana baktığını fark ediyorum. onu kıskandırmak için ne yapabilirim.? cevaplarınız için +1. teşekkür ederim.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Kıskandırmaya çalışma bence.

0|1
    0|0
    • neden?

• Seni özledim diyebilirsin bakalım ne tepki verecek

• bu durumda söylenebilecek bir kelime değil. bende düşündüm ama pek nitekim değil.

Erkekler Ne Diyor 1

• Eski eskide kalmıştır. Bence üstelemeye de lüzum yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...