Sizce Muhsin Yazıcıoğlu suikastinin arkasında kim var ?

Bir arkadaşım diyor ki Recep Tayyip Erdoğan'a en yakın rakip oydu. Onun olmasını istemeyecek tek kişi olarak bence o olayda o vardır şeklinde düşünüyor. Diyor ki bu ülkenin başbakanı 5 yıldır bir olayı aydınlığa kavuşturamıyorsa onca yetkisine rağmen ben ondan şüphelenirim çünkü o olayı chp ya da mhp yapsa elbet gün yüzüne çıkartır bu olayı neden çıkartamıyorlar şeklinde düşüncesi var. Sizce bu olayın arkasında kim var neden hala gün yüzüne çıkmadı burada ne AKPyi suçluyorum ya da başka bir partiyi sadece görüş almak istiyorum tarafsız olun lütfen.

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Başbakanın yaptığına ihtimal vermiyorum. Onlar yapanı biliyordur ya da bilmiyordur bir fikrim yok. Ancak, eğer biliyorlarsa ya kanıtlayacak delile ulaşamamışlardır ya da açıklanması ülke içinde ayrı bir kaos ortamı yaratacağı için açıklamıyorlardır. Daha faili bilinmeyen nice suikastler var.. Ör: Avustralya da müphem bir kaza sonucu şehid olmuş Mahmud Es'ad Coşan hoca.. Yıllardır aydınlatılamayan bir kaza. Yani meseleler bizim gördüğümüz kadar basit değil. Çok daha derin ve gizemli.. Yukarıdakilerin de bilmiyor olması ihtimal dışı değil

0|1
    0|0
    • Aynen çok doğru söylüyorsun belki de biliyorlardır fakat ellerinde kanıt delil olmadıkları için gün yüzüne çıkartmıyorlar. Yada kaos ortamı olmaması için haklısın teşekkür ediyorum

• Ben teşekkür ederim.. Bunların dışında, Erdoğan müslümanlığı yaşayan bir kimse. Her ne kadar kendilerine atılan iftiralar çok çirkin olsa da biz hakikatı biliyoruz. Bir insanı öldürmenin tüm insanlığı öldürmek, bir insanı yaşatmanın da tüm insanlığı yaşatmak anlamına geldiğini bizlerden çok daha iyi biliyor. Bu yüzden kafalarda bu suikastla ilgili Erdoğan hakkında bir tereddüt bulunması düpedüz saçmalık ve vicdansızlıktır diye düşünüyorum.

• sonuna kadar katılıyorum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• ne alakası var yaw muhsin yazıcıoğlu öldükten sonra tanındı kim tanıyodu onu ölene kadar :S

0|0
    0|0
    • Ben tanıyordum adam gibi adamdı. Karakteri herşeyi çok düzgün biriydi. Önceki yıllarda ne işkenceler çekmiş yinede vatanını satmamış bir insandı araştırırsan öğrenebilirsin. Şu an ölmeseydi oyumu düşünmeden ona atardım çünkü adam gibi adamdı

• bende tanıyorum alperenlere çok gittim ocaklarda toplantılarda , ben türkiye geneli konuşuyorum adam gibi adamdı doğru keşke yaşasaydı ama takdiri ilahi

• öyle tabikide...

• aynen en yakın rakıbı oydu adam gıbı adamdı o hanı dıyolar ya kotunun ıyı dıye bu adam ıyının en ıyısı bı konusma kaydı gıbı bısey vardı rce ıle ılgılı hatta bı hoca mı ne bırısını aramıs ızın gıbı bısey almıs tayyıpp sonra ıznı alınca da hocadan ama bu hoca feto degıl normal bı hoca mı oyle bısey daha sonra da zaaten emrı verıp ıpını cektıler adamın serefsızler

0|0
    0|0
  • AKP ye tek rakip gerçekten büyük birlikti mesela şu sıralar bbp gerçekten baya yükselebilirdi.Ama birilerinin günahını almaya gerek yok.Muhsin Yazıcıoğlu gibi büyük insanların düşmanları çoook olur

1|0
    0|0
  • Kim oldugu mechul. Herkes olabilirrrr başbkan da olabilir büyük ihtimal belki kendine rakip istemedi. Mhsin yazıcıoglu cok sağlam isimdi öldü. Gaffar okkan da öldü Eşref bitlis te öldü.

Bak ölenlerin hepsi vatana harbi hizmet edenlerr

0|0
    0|0
    • Aynen öyle.. Bütün vatana hizmet edenler suikastle götürüldü. Ülkeyi iyi yönetenleri adam gibi adamları başta görmek istemiyorlar bu önceden de öyle.. adnan menderes, turgut özal bunlar zamanından beri

• aynen öyle.. işte bu ülkede sevilen herkesi bir şekilde suikastle götürüyorlar ne yazıkki..

• bu ülkede faili meçhul cinayetlerin arkasından çıkan kitle genelde bellidir.

1|0
    0|0
    • Yani yönetim mi ?

• şimdi akıl var mantık var. adamın elinde bütün istihbarat var hala katilini bulamıyor. aynı şekilde gezide istanbulun göbeğinde kameraların çektiği görgü tanıklarının olduğu cinayetin suçluları bulunamıyor. Ankara eskişehir ve hatay'da da öyle.

• ört pas ediyorlar diyorsun olabilir yani doğru

• Kim olduğu hiç umurumda değil. Öyle bir katliamcıdan Dünya'yı kurtaran katile müteşekkirim.

0|0
    1|0
  • Tayyip Erdoğan müslüman ve namazında niyazında bir insan bunları söylemekteki amacım bunları yapan bir insanın Allah korkusu olduğunu ve

''Kim bir mümini kasden öldürürse onun cezası, içinde ebedî kalmak üzere gireceği cehennemdir. Allah ona gazab etmiş, onu lânetlemiş ve onun için büyük bir azap hazırlamıştır. (Nisa 93)'' ayetinin farkında oldugu var sayarak Recep Tayyip Erdoğan ın siyaset için böyle bir şey yapmayacağını savunmaktayım.

0|0
    1|0
  • İsteseler anında bulurlar kimin yaptığını ama işlerine gelmiyor demek ki

bi şey var ki bulmuyolar bu suikasti yapanı

0|0
    0|0
    • işte bulmak istemeyen kim her izi herşeyi ortadan kaldırtan kim acaba

• soğuknefes diye bir arkadaşın yorumu . Onlar yapanı biliyordur ya da bilmiyordur bir fikrim yok. Ancak, eğer biliyorlarsa ya kanıtlayacak delile ulaşamamışlardır ya da açıklanması ülke içinde ayrı bir kaos ortamı yaratacağı için açıklamıyorlardır. Daha faili bilinmeyen nice suikastler var.. Ör: Avustralya da müphem bir kaza sonucu şehid olmuş Mahmud Es'ad Coşan hoca.. Yıllardır aydınlatılamayan bir kaza. Yani meseleler bizim gördüğümüz kadar basit değil. Çok daha derin ve gizemli. ne kadar dogru

• Bi işte çıkar varsa yaparlar kardeşim seninde benide kaldırırlar kimsenin ruhu duymaz.

Adamın evinde aldırırlar :).Ayrıca recep tayyip erdoğanın hangi oğlu tam bilmiyorum

adı aklıma gelmiyor ama ünlü bir şarkıcıyı arabayla ezmiş ve bunu çok az kişi biliyor ama oğlu

hapis bile yatmadı recep tayyip erdoğan o zamanlar belediye başkanıydı

Yükleniyor...