Son olan olaylar hakkında

ne düşünüyorsunuz hergün ayrı bir kaset yolsuzluk başbakanın diktatörlüğünü ilan etmesi ve bu tür şeyler bana soracak olursanız her yönetici kötü yönettiği zaman halkından zarar almıştır bence türkiyedede bu olucak yakın bir tarihte siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• ''başbakanın diktatörlüğünü ilan etmesi '' bu cümleyi bana açarmısın ?

0|0
    0|0
    • muhalif gazetecilerin hapise atılması, medyayı tehdit ile yandaş haber yapmaya zorlamak, paşaları sahte belgelerle içeri tıkmak, halkın ismediği şekilde gezi parkını yıkmaya çalışmak, halkı zorla dize getirmeye çalışmak, yargıya müdahale vs. vs.

• ülkedeki sorun ne kardeş ? bana sorun söyle twitter mi ? vergisini ödemiyosa kapatılsın bana elinde kanıtla vergi ödediğine dair link at başbakan vergi ödemiyor diyor twitter açıklama yapmıyor biz vergi ödüyoruz diye eğer ödeseler hemen açıklama yaparlar siz de twitteri savunuyosunuz :S

• bu vergi meselesini bimiyorum ne kadr araştrısamda doğru yanlış bir sürü şey çıkıyor karşıma(başbakana bakanlara bile kaset yapılan bir ülkede nete fazla inanmamak lazım sonuçta) fakat bir şey varki neden şeçime 1 - 2 hafta kala nden olaylar kızıştığında bu internet saçmalıkları çıktı şu an oalylar hep 30 marta yakın bana göre ben akpli değilim bağımsızım diyelim akpnin türkideki yönetimini sarsmak için birileri kaset maset yaptı kimlerdir anlamışsındır zaten akpde seçim zamanı böle şeyler yaptı

• benzerini menderesde de gördük. menderesin sonunu bilmeyen var mı ? tayyip boşuna orduyu etkisizleştirmeye çalışmadı. ama halk kendisine cevabı sandıkta verecek.

0|0
    0|0
    • beni şiddetle takip ediyosun sebebi nedir ?

• "demişizdir" hiç sorguluyo musunuz adamın sizin adınıza neler söylediğini. adamın 2 lafından biri yalan. öcalana sayın dediği zaman da siz mi söylemiş oldunuz aslında o sözü. izmirlilere gavur dediğinde de sizin sesiniz çıkıyordu zaten. bence o adam sizin sesinizle konuşmuyor siz onun sesiyle konuşuyorsunuz.

• sonunda bende diyorum ama :/

Yükleniyor...