DNS'ni değiştir sen de gel - MİT

Bir kaç gün önce T.C. Başbakanı olan RTE'ye tweet attım. "Özledik seni, DNS'ni değiştir sen de gel." diye... Ancak gelmedi. Üzüldüm. :/

MİT'in tırlarının aranması olaylarını hepiniz biliyor ve hatırlıyorsunuzdur. RTE o tırlarda yardım malzemesi var, silah yok demişti.

Bugün de açıklama yaptı. Bilin bakalım ne dedi ?

"Türkmenlerin maalesef silah ve malzeme noktasında zayıf düşmesi geri çekilmelerine neden oldu. MİT’in aranan TIR’ları Bayırbucak Türkmenlerine yardım götürüyordu"

E hani silah yoktu ?

Biliyorsunuz ki insanlarımız araştırma yapmadan konuşmayı çok sever.

Twitter'ın Türkiye'de vergi vermediği konusuna RTE çok değinmişti.

Twitter'ın para kazandığı tek alan reklamlar. Twitter'ın Türkiye'deki reklamlarını Genart adlı bir Türk şirket yönetiyor. Reklamverenin fatura işlemleri vs. bu şirket üzerinden yapılıyor ve bu şirket reklamın vergisini ödeyerek kalan kısmını Twitter'a yolluyor.

E hani Twitter vergi ödemiyordu ?

Not: Başbakan'ın Twitter'ın kökünü kazayacağız dediği gün de AKP reklamları Twitter'da idi.

Sonuç olarak bir Başbakan'ın Twitter'ın vergi ödeyip ödemediğini bilebilecek bir statüde bulunduğu göz önüne alınırsa her iki olayda da söylediği birbirine zıt olan cümlelere bakarsak RTE hakkında ne söylersiniz ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• "Bir başbakan iki Erdoğan" diyoruz. Hatta bazen üç, dört ve beş bile olabiliyor.

Yalanları buradan ABD'ye kara yolu oldu. Olsun yahu çalıyor ama "yol" yapıyor adam.

2|2
    3|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Biz icraata değil lafa bakarız Adammı diye icraata bakarız laf mı diye

1|1
    3|2
  • ne olduğunu bilen biliyor zaten inşallah bilmeyenlerde uyanır

1|2
    3|1
  • Dotu basi oynak nabalim :(

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çelişkiler krali bu adam

2|2
    3|1
  • adam yetenekli arkadas bir insanin bir dedigi bir dedigini tutsun ama yok israrla tutmasin diyor

2|0
    2|0
  • Yalan söylemeyi çok seviyor.

3|1
    2|0
Yükleniyor...