Balıklarımın sularını günde 1 kere temizliyorum ama

2 tane japon balığı besliyorum. Her gün suyunu temizliyorum çünkü çok fazla pisleniyor...Ama bazı internet sitelerinde suların %30'unu falan değiştirin diyorlar ama yinede suları pis oluyor o yüzden ben suyunun hepsini %100'ünü temizliyorum bir sorun olur mu?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• balıkların daha erken ölür böyle yapmaya devam edersen.onların yemini ufalamadan at.ve saklaba kabında saklaki bayatlamasın.bayat yemde öldürüyor.ufalamakda daha çok kirletiyor suyu..

0|0
    0|0
    • yemleri ufalayıp atıyorum ben çünkü balıklarım çok küçükler ağızlarına sığmıyor. sularını artık 2 günde bir değiştiricem çünkü fanusta besliyorum

• ağızları küçük olsun önemli değil yemleri tüm at onlar parçalayabiliyorlar..

• bende fanusta besliyorum 2 günde bir temizlemeye devam edersen ölecek balıkların yine..fanuslarda özellikle temizlemeyi geç yap.oda sıcaklığında bir gün önceden beklettiğin suyu kullan suyunu yenilerken.ayrıca balıkları elinle dışarı alam sakın içinde azcık su bırak onlar içindeyken suyunu değiştir.

• evet suların bır kımyası vardır onu bozmamak gereklı .akvaryumdamı yoksa vanusta falanmı beslıyorsunuz cunkı uygun fıltre kulanırsınız haftada bır ufak su eklemenız gerekır ıllada su degısecekse 3te 1 ını degısıtırn

0|0
    0|0
  • her gün tamamını değiştirme ölürler

0|0
    0|0
  • Her gün deiştirme.Ölürler.O pislikler onlara besin olarakta geri dönebiliyor

0|0
    0|0
  • ölür onlar hep demedi deme

0|0
    0|0
  • Filtre al 1ayda 2 kez değissen yeter

0|0
    0|0
  • onlar insan değil merak etme pis olsun okadar:)

0|0
    0|0
  • Balıklarn oleblr suya alsamadgı için. Degstirmek yerne guclu bir filitre al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Küçük bir akvaryum alsan

Bir filtre alsan

Suyunu 2 ayda bir değiştirirsin

sadece suyu azalırsa su dökersin

Çok pahalı bile değil Küçük bir akvaryum +filtre 50 tl eder etmez

0|0