Neden beni gormezden geliyor

Hoşlandığım kızın yan tarafındaki sıraya oturdum.Hoca yazı yazdırıyordu o yazmıyordu.Sonra vücudunu bana döndü.Tamamen bana donuk durumda ama goz teması yok.Ben 10-15 saniye baksın diye gözünün içine baktım yüzü bile bana donuk ama bakmadı.Bende geri kalmıştım dedim arkasındaki arkadaşından bana okur musun okudu.Neden beni görmezden geliyor sürekli böyle.(Gayet samimiyiz.Kavga vb durum yok,bide ben en kenarda kapının orada oturuyorum arkamda önümde sıra yok sadece tek sıra.)Uzun oldu herkese +1

Güncellemeler:
Beni neden görmezden geliyor.Lutfen yardım edin
Hoşlandığım kızın yan tarafındaki sıraya oturdum.Hoca yazı yazdırıyordu o yazmıyordu.Sonra vücudunu bana döndü.Tamamen bana donuk durumda ama goz teması yok.Ben 10-15 saniye baksın diye gözünün içine baktım yüzü bile bana donuk ama bakmadı.Bende geri kalmıştım dedim arkasındaki arkadaşından bana okur musun okudu.Neden beni görmezden geliyor sürekli böyle.(Gayet samimiyiz.Kavga vb durum yok,bide ben en kenarda kapının orada oturuyorum arkamda önümde sıra yok sadece tek sıra.)

0|0
01

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• İlk önce şu hatadan vazgeç.Kimse +1in peşinde değil.Senin vereceğin +1 kimseyi mutlu etmeyecek.+1 beğendiğin -1 de beğenmediğin bir yorum için kullanılıyor o kadar.Sanki +1 i duyunca insanlar cevaplayacak gibi bir his var genelinde.Neyse soruna gelirse belki seni ateşlemeye çalışıyordur.Ondan etkilenmeni ve ilk senin ona adım atmanı istiyordur

0|0
    0|1
Yükleniyor...