Başbakan yalancı mı değil mi ?

1.camide içki içildi.

2.bayrak yakıldı. link

3.polis öldürüldü.

4.gezi parkı kötü kokuyor.

5.başörtüler taciz edildi.

6.türbanlı bacımın üzerine işediler

7.eylemciler para aldı.

8.2 milyar ağaç diktim.

9.ben herkesin başbakanıyım.

10.hukuk devletiyiz.

11.ileri demokrasimiz var

12.aslında avm projesi yoktu kaldırım genişletme projesi o

13.8 yılda 3 kat büyüdük

14.kayıtlar montaj

15.kenan evreni yargılıyacağız

16.apoyla görüştün diyen şerefsizdir(yalan sayılmaz bu şerefsiz olduğunu kendi söylüyor)

17. link (beyaz saray yalanlıyor adamı direk)

18.kimsenin yaşam tarzına karışmıyoruz

19.zonguldak'a eskişehire'e doğalgazı biz getirdik

20.teke tek programında : geriye kalan %50'yi evde zor zaptediyorum bugün : ben bu ülkedeki halkın %100'ünü kucakladım.

21.imami tehdit ettiler... elimizde görüntü var..cuma gününe kadar açiklayacağiz

22.biz her kesime eşit mesafe de duruyoruz

daha da sayarım da yeter sanırım. adamın 2 lafından biri yalan. ve utanmıyor.

ve en büyük yalanı :"ben müslümanım"

Başbakan neden tarafsız gazetecilerle programa çıkmıyor merak eden var mı ? bir yılmaz özdilin bir ahmet hakanın karşısına çıkmaya cesareti var mısizce ? anca kendi tuttuğu gazetecilerle cevapları hazırlanmış sorulara cevap verir.

Kılıçdaroğluna laf söylüyor onun yaptığını yapacak cesareti yok

1980 yılında ettiği yemin :

"ben muhammed müslüman ümmetindenim. türkiye dinsiz, laik bir memleket haline gelmiştir. hayatımı mustafa kemal dinsizliği ile savaşa adayacağıma, türkiye'yi bir din ve şeriat devleti haline getirmek için mücadele edeceğime, kemal paşa zamanında çıkarılan dinsiz kanunların tatbikini önleyeceğime, kısa zamanda ümmet esasına dayanan, şeriat devletinin kurulması için çalışacağıma, dinim, allahım ve bütün mukaddesatım üzerine yemin ve kasem ederim."

bu ve bunun gibi bir ton örneği internetten bulabilirsiniz.. tek ihtiyacınız olan gözünüzü açıp gerçekleri görmek istemek.

• Yalancının alası
    64% (7)71% (10)68% (17)Oy Ver
  • Başbakanım yalan söylemez
    36% (4)29% (4)32% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yalanlarını ve asıl amacını söyledim.

hırsız ve katil olmasına girmiyorum anketin dışına taşıyor.
başbanan yalan söylemez diyen arkadaşlar sebebini de yazarsa biz de aydınlanırız.

öyle millete eksi atarak muhalefet yapılmaz..
link

akp'den istifa eden milletvekilinin açıklamaları. bir de buradan dinleyelim yolsuzlukları.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Her gün ölmesi için dua ettiğimde hastalanıp ameliyat oldu, çalışmalara devam ediyorum az kaldı.

2|5
    1|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Türk insanının camide içki içeceğine, bayrak yakacağına inanmıyorum..

1|2
    0|0
  • Hıı tyyp ylncı dğl bir kre tamam mı .s.s. diyenler olacak bunu okuduktan sonra yazık çok yazık

0|1
    1|1
  • Toplumun çoğundan fazlası koyun, kendisi de güdücü. Sahtekar herif.

0|2
    2|1
  • nekdr konusursak konusalim, milletin anladigi kadar konusmus olucaz.

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Kesinlikle yalancı

Siyasete giren herkes mi yalan söyler evet ama bu insanları ötekileştirdi

1|2
    0|2
  • başbakanın yalancı olup olmadığı kimin umrunda, millet cebine giren paraya bakıyor

2|3
    2|0
    • ceplerine para girse gene iyi 2 makarnaya tav oluyorlar..

• cevabımdan başka mantıklı bir sebep arama hacı

• or.spuluğun sadece milletin altına yatmak olmadığını öğrenmiş olduk böylece.

• 1980'deki yemini doğruysa takdir ettim.

Oyum kesin Ak Partiye o zaman. :)

0|1
    0|1
    • senin kafandaki insanları toplayıp irana uçurmak lazım orda daha mutlu olursunuz.

• islamla bir sorunum yok müslümanlar dini daha iyi öğrenmeden bu tarz bir yönetime geçemeyiz. tamam peygamber döneminde güzel olmuş olabilir ama şu dönemde mümkün değil.

• Neyse ben gelecekten ümitliyim.Türkiye de eskiden kurduğumuz devletler gibi dünya üzerindeki ağırlığını tekrar kazanacak inşallah.Bir an olsun karamsarlığa ve korkuya düşmeden yola devam. :) İyi günler. :)

• siyasetçi olupta yalan söylemeyen olur mu ? türkiye de doğru söylesen yaranamazsın :D

2|0
    0|3
  • başka birisi başta olsa sanki bunlar hiç olmayacak anasını satayım diğerleri melek

0|0
    0|0
  • Ben başbakana aşık olmuşam. Bizler başbakanın askerleriyiz. Siz ne derseniz deyin.

1|2
    1|1
    • tövbe tövbe bır de erkek olucan:D

• Sevginin kuvvetli olmasına aşk denir. Mevlidde de (Habibim sana aşık olmuşam) ifadesi geçer. Bazı kimseler, nefsin şehvani arzularına aşk dedikleri için Allahü te?l?nın, Habibini çok sevmesini, yani aşk ile sevmesini kabul edemiyorlar.

• Yalancı değil ayaklı yalan makinesi herif

3|3
    1|1
Yükleniyor...