Deprem yaşadınız mı hangi depremi yaşadınız o anı anlatır mısınız

deorem yaşadınız mı hangi depremi yaşadınız o anı anlatır mısınızz

Güncellemeler:
tamam be gizli sormuyorum

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• van depremi küçük bir kıyamet dalga dalga yayılan titreşimler beyninin frekansları dumura uğruyor akıl tutulması yaşıyorsun şafak atıyor gökyüzünde kendini unutuyorsun sevdiklerin aklına geliyor yüreğinde depremler oluyor insanların çaresizliği yitip gidenler sevdiklerin sevdaların düşlerin hayallerin yeryüzünün depremleri mi yoksa yüreğinin depremleri mi yitip güdenler mi şimdi şehir sessiz şimdi şehir harabe şimdi yüreğin harabe hiç bir şey eskisi gibi değil şehir başka şehir sokaklar başka sokaklar en kez yığını yüreğin enkaz yığını sevdanın güzel şehri artık van semalarında mutluluğun güneşi doğmuyor son şafakla güneş battı ötelerde sevdaları bir depremin koynunda yatıyor hiç doğmayacak gibi hiç şimdi yüreğin suskun dilin suskun yüreğin fay hattı beynin fay hattı dalga dalga titreşimler bütün benliğini sarıyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kocaeli'de yaşıyorum ve 99 depremini yaşadım. Allah düşmanıma vermesin sokaklar kan kokuyordu, ölüm kokuyordu nereden geçsen yıkık dökük binalar parçalanmış cesetler görüyordun.

Allah kimseye yaşatmasın..

0|0
    0|0
  • eskişehirdeyim 2 depremi merkez kadar olmasada hissettim 17 agustos ve düzce ortaokuldaydım gece cok korkmustum diğerinde saklambac oynuyoduk basım dönüyo meğerse deprem oluyomus çömdük dua okuduk Allah kimseye yaşatmasın

0|0
    0|0
  • Anlatamam.

0|0
    0|0
  • 17 ağustosu yaşadım anlatmak istemiyorum korkuyorum

0|1
    0|0
  • 17 ağustos depremini çok iyi hatırlıyorum sallantıyla uyandım kapıya kadar zor gittim öyle bir sallanıyordu ki yürüyemiyordum resmen.. 1 gün dışarı da arabada kaldık. bostancıda oturuyordum o zaman

0|0
    0|0
  • marmara depremi

0|0
    0|0
  • marmara depremini yaşadım gölcük merkezliydi deprem sadece deniz kadar mesafe vardı .:(

0|0
    0|0
  • 1999 depremini yaşadım.allah düşmanımın başına vermesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• haftasonu balkonda ders çalışıyordum. biz 10. katta oturuyoruz.. o sırada kardeşim benden birşeyler yapmamı istiyordu bende hayır diyordum. bir süre kardeşim başımdan gitti ders çalışmaya dewam ettim daha sonra sarsılmaya başladm ilk önce anlamadm kardeşim oturduğum sandalyeyi sallıyor zannettm daha sonra çığlıklar filan yeni kawradm olayı deprem anında balkondaydm öyle oturduğm yerdn deprami izledm hiç teleşlanmadm o anda neden içeri girmediğimi bende bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • simdi yasadim. gizli cevaba izin vermeyip senin gizli oldugunu gorunce. cok sarsildim.

0|0
    0|0
    • Çok iyi demişsin, beni bütün sorularimda gizlilere izin vermem ve gizli soranlarida :D

• 1999 depremi ismini unuttum golcuktu herhalde cok bir sey olmadi bizim buralarda

0|0
    0|0
Yükleniyor...