Kapat

Hoşlanıyor muuu? en iyi cevap, +1. kısa yazdım arkadaşlar ltfen bakın

Bir süredir bakıştığınız ve 1 hafta önce kantinde yer yok diye masanıza oturan, sizinle konuşan, bir kaç gün sonra bahanelerle tel numarası ve facenizi isteyen, ve o tanıştıgınız günden beri hep yanında bir erkek arkadaşı, ve sizin yanınızda bir kız arkadaşınız dördünüz takılıyorsunuz. bu kişi sizinle çok ilgili ama hoşlandıgını veya hoşlanmadıgını söylemiyor. nasıl anlarsınız hangi hareketleriyle belli eder

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• hoşlanıyodur bence

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• gözlerindeki ışıltıyla bunu anlayabilirsin. sana karşı sıcak samimi ise seninle özel ilgileniyorsa tak koluna hemen.

1|0
    0|0
    • ahh ah dedklerini yapıyo da benim takmamla olmuyo. daha bir şey yok ortada ama dedklerini ypıyo

• bunu erkek sorsa daha hala bekliyormusun derim. ama sen kız olduğun için biraz ağırdan alabilirsin. çok fazla olamak kaydıyla. bir 10-15 günde sen bekle.

• ben zaten o açılmadan açılmayı düşünmüyorum ben bir çok kez yeşil ışığı yaktım gaza da o bassın iyice tnıyınca birbirimizi :)

• Gözlerinden anlarsın...

1|0
    0|0
    • nasıl peki? nası bakan biri hoşlanıyo demektir

Kızlar Ne Diyor 1

• bence hoşlanıyoooooo :)))) bakışlarından konuşmalarındanda belli olur canım buu <3

1|0
    0|0
    • sagol canımmmm :)) ya ne biliyim bazen çelişkili davranıyo ama çok güzel bakıyo

• amin canım inşallah sen de :)

• saol canım :)))

Yükleniyor...