Niye yaşıyoruz diyor musunuz ?

herkes bir kariyer peşinde kimisi 30 yaşına kadar okuor kimi bir yerlere varabilmek için hayatının yarısını harcıyor ama herşeyin sonu ölüm bazen kendime zaten öleceğiz neden hayatımı eğlenmek gezip hayatın tadını çıkarmak varken boşuna bişeylerin peşine koşuyoruz diye sorguluyorum siz ne düşünüyosunuz

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• aynısını anneme dedim. eglenmek gezmek içinde paraya ihtiyacın var para için calısmaya ihtiyacın var dedii ters köşeye yatırdı yine beni hatun -.-

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Vallahi çok güzel yakalamışsın zaten öleceğiz olayını. Bir perden kalkmış ama diğeri duruyor. Ahiret inancın varsa anlamışsındır neyi kastettiğimi :)

0|0
    0|0
  • Aynen yaa bazen bir gaz geliyor bana habire biseyleri becermek icin ugrasıyorum

Sonra aklıma ölüm geliyor bir anda pes ediyorum :)zaten ölcem diyorum :(

0|0
    0|0
  • Ben her zaman düşünüyorum bunu zaten sorumluluk sahibi insan değilim şimdilik

0|0
    0|0
  • Bende aynisini düsünüyorum ama sonuncusuna katilmiyorum. Eger gercekden bir oturup düsünürsen "niye hayata geldigini" ozaman (sadece) aklina eylenmek para harcamak gelmez. Parayi bile kabul etmessin cünki sonucta bizi bir sistemin icine koymaya calisiyorlar "kapitalizm" ;)...Nedemisler atalarimiz ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...