Asosyal misiniz? Gününüzü nasıl degerlendiriyosunuz?

Bunu calısmayanlar için işsizler için soruyorum elbette... Bir gününüz nasıl geciyor, cevrenizde cok arkadaşınz yoksa asosyallik bunalımına girmiyor musunz hiç?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• evet hep aynı eyrde aynı satte aynı şeyler yapmak deegrsiz olmak cok kötü bir durum yanlızlıktan bunalmak bir dost arıyorum senden bir dakka önce sordum soruyu bakabilirsin ben artık beni sevın bana deger evrın demiyorum ben seveyım ben deger vereyim unuttum vallah paylaşmayı..

1|0
    0|0
    • Bence tek yolu iş bulmak iş bulunca çalışmktan vakit de kalmıo arkadaş edinck ortam da olusuyo zaten

• malesef öyle arkadaşlarm pek kalmadı kimi evlendi kimi çalışıyor kimi başka sehirde bir ben kaldm burada afedersin fallik olsan ortam cok da her ortama da girilmiyo hani

• istersen ekle sana deger evrmek seni eleştirmeden ayıplamadan dinlemek senle zaman ğeçirmek isterim dürüstce samimice yalansız söz veriyorum bir dosta ihtiyacım var dosta derken birini sevmeye birine deegr evrmeye birini mutlu etmeye inan paylaşmak vermek ğüzel ben hazırım ğerçekten.

Erkekler Ne Diyor 7

• Sokağa çıktığım zaman adım başı bir tanıdık denk geliyor.. Sohbet etmekten gideceğim yere gidemiyorum..

0|0
    0|0
    • cıktıgım zaman benm de basuıma aynısı geliyor da bunu sosyallikle bagdastrman ne kadar akıllıca onu bilemedm :)))

• Sosyallikten anladığın şey arkadaş çevresiyse, o da epeyce var..

Ama aslında hiç biri yok.. Hepsi boş.. Hepimiz yalnızız.. Sen dahil..

Bunun farkında olacak kadar da zeki biriyim.. Ya sen? :))

• işteyiz işte çalışıyoz

0|0
    0|0
  • O kadar asosyalimki asosyallik yarışması olsa kralı olurum o derece asosyalim artık alıştım çevremdekilerin laflarını takmıyorum bazen arkadaş istiyor canım onuda kendimle konuşarak yatıştırıyorum

0|0
    0|0
  • iş yok okul yok arkadaş sevgili yok yok yok yok işde sıkılmak ne kelime patlıyorum

0|0
    0|0
  • İş sayfalarına bakıyorum sürekli mecbur netdeyim

0|0
    0|0
  • sosyal olan kalkıpta ks de takılmaz gizli :D bakma çok sosyalim diyenlere işsiziz işte hepimizi

0|0
    0|0
    • aynen öyle hele bu saatte hiç taklmaz akşam olsa neyse de :D

• dibine dibine vurdum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• asosyalim

0|0
    0|0
  • asosyalin dibiyim :D

0|0
    0|0
  • uyuyarak çürümek istiyorum

ne gereksiz bir insanım -_/

0|0
    0|0
  • Fazla arkadasım var, asosyallikle alakam yok..

Daha yeni dışardan geldim.

0|0
    0|0
    • asosyallere sordum soruyu farkettiysen ne zaman dısarıdn geldiğin bizi ilgilendrmez :D asosyalsen cevap ver :D gittiğin yerleri anlatmaya baslama sakın ola bir hayata düşüp

• Tamam, ben sadece başlığa göre cevap verdim.

Sorry.

• estagfrullah canm ya şaka yapıoz ;)

• asosyal oldum bu sene :d

0|0
    0|0
  • sıkıntıdan her an bunalıma girebilirim belkide girdim,sinir krizi geçirmek istiyorum,ağlamak istiyorum,iş istiyorum,ders çalışamıyorum...

1|0
    0|0
  • Cok arkadasla sosyallik saglanmaz. Benim bir kac arkadasim var surekli yazisip,bulustugum. Asosyal oldugumu sanmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...