Ünal aysal ve ekibi istifa etmelimi yoksa etmemelimi?

Ünal aysal ve ekibi istifa etmelimi yoksa etmemelimi?

• İstifa etmeli
    75% (3)42% (5)50% (8)Oy Ver
  • Devam etmeli
    25% (1)58% (7)50% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Etmezse taraftar kellesini ucurur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle devam etmeli Ünal Aysal 2 yıl önce geldi ve 2 yılda kazandırmadığı şey kalmadı ayrıeten çok iyi oyuncular aldı bu sene bir takım hatalar yapmış olabiliriz ama Ünal Aysal'dan önce ne Adnan Polat ne de Özhan Canaydın döneminde bu kadar iyiydik bu yüzden başkanı beğenmeyen ona haksızlık yapar diye düşünüyorum ama Mancini'yi beğenmemek haklılıktır

0|0
    0|0
  • YÖNETİM İSTİFA !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kesinlikle devam etmeli Ünal Aysal Galatasaraya seviye atlattı Ünal Aysal´ı beğenmeyenler Adnan Polat dönemlerine hatırlasınlar

0|0
    0|0
  • abdurrahim albayrak ve ali dürüst ü görevden alan adam galatasarayı tanımıyordur ve galatasaraya hiçbir faydası olamaz gitmesi camianız için hayırlı olur. yoksa kulübü borç batağına sokacak yanlış transferlerle

0|0
    0|0
  • etsinler

0|0
    0|0
  • çay kadar faydaları yok gitsinler

0|0
    0|0
  • ünal aysal bir yıl daha kalırsa galatasaray çöker

0|0
    0|1
  • Ünal Aysal ' ın Mancini seçimi yanlış değil fakat Fatih Terim gibi bir teknik direktörün yerine Manciniyi getirmesi yanlış..

0|0
    0|0
  • İstifa etmeli

0|0
    0|0
  • devam etsin vergi kaçakçılınada devam :)

0|0
    0|0
    • en azinda sike yapmiyor:)

• o sezon galatasarayıda satın aldık 70 den sonra nasıl iki gol atıcaktık yoksa :) Türkiyeye ilk şikeyi getiren takımda galatasaraydır.

• ünal aysalın şu an istifa etmesi kötü gidişatı düzeltmez. tam aksine daha büyük bir kaos yaratır.

0|0
    0|0
  • kredileri bitti. bu szon sonu gidecekelr. yoksa bir daha kombine almam

0|0
    0|0
  • Bütün ekip aynen kalsın diyorum ben :)) ( not fenerbahçeliyim )

0|1
    1|0
Yükleniyor...