Arkadaşlar Hıncal Uluç'un bu sözlerine katılmayan var mı ?

Hıncal Uluç: Fenerbahçe şampiyon... Bunun, Galatasaray ile arasındaki farkı 11 puana çıkarmasıyla da alakası yok. Aradaki puan farkı bu hafta sıfır olsaydı, hatta Galatasaray 1 puan önde olsaydı yine de Fenerbahçe şampiyondu.

Çünkü bu karar alınmış.

Gaziantep maçını izlerken, fevkalade rahatsız oldum. Sabah gazeteyi aldığımda, Erman hocanın da yazdığını gördüm.

Yıllarca kendisinin de görev yaptığı ama Fenerbahçeli olmadığı için kovulduğu yayıncı kuruluşa diyor ki 'Eğer tarafsız bir yayıncı kuruluşsanız, ekranı ikiye bölün; bir yarısına Caner'in hareketini koyun, öbür yarısına Binya'nın kırmızı kart gördüğü hareketi koyun.

Bu ikisi, birbirinin karbon kopyasıdır.

Penaltıyı verse, Caner kırmızı kart görecek ve oyundan çıkacak. Skor, 1-1 olacaktı. Hakem, onu görmedi ama Binya'nın hareketine faulü verdi ki doğruydu. İkinci sarıdan, kırmızıyı da gösterdi. O da doğruydu. Peki Caner'in yapığı hareket ne olacak! Caner'in de sarı kartı vardı.

Üstelik ikinci gol, bu pozisyonun devamında geldi. Skor 1-1 olacakken; hakemin gözünü kapaması yüzünden maç, birden 2-0 oldu.

Bu, tatsız bir tesadüf falan değil.

Kimse, kimseyi kandırmasın. Fenerbahçe için kurulmuş bir federasyon ve A'dan Z'ye Fenerbahçeli bir medya ile; sezon, Fenerbahçe'nin şampiyonluğuyla bitecek!

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Dogru diyor objektif bakarsak bu sene en iyi besiktasti. TFFnin oyunun br parcasidir, besiktasin yasadigi olaylarida dusununce.

Fener yine basaramadin hakkinla alamadin sampiyonlugu. Gun gelir alirsin belki.

0|1
    1|2
    • Biz alıştık malesef bunlara

• Katiliyorum renktas.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sezon başından beri okuduğum en iyi yazıydı Hıncal Uluç Drogba'yı yerlerde süründürürken kendisini hiç sevmezdim ama bu başarılı yazısı için onu tebrik ederim aslında tüm sezon özetlenmiş ama daha biten bir şey yok

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu federasyon geçen senede aynıydı yayıncı kuruluş da aynıydı demek ki hersene birini şampiyon yapıyorlar geçen sene gs yaptılar bu sene fb yi geçin bunları yahu o olsaymış bu olsaymışla olmuyor bu işler penaltı verilse 1-1 oluyor demiş garantimi penaltının atılacağı nerden biliyormuş mert penaltı kurtarmasıyla ünlü bir kaleci hem 1-1 olsa new olur geri kalan dakikalarda gol olmayacağının garantisimi varmış bunakların lafını alıpta buraya yazıyorsunuz ya onlardan hiç bir farkınız kalmıyor.

1|1
    0|1
    • biz bunları değil adil futbol istiyoruz..

• biz onu değil gerçekleri dikkate alıyoruz rahat ol

• Biz geçen senede karşı çıkıyorduk link al bak ben bu soruları geçen sene Gs 9-10 farkla liderken soruyordum biz öyle senin dediğin gibi insanlar değiliz link

• Diyelim ki öyle.

Bu sene oynadığı futbolla şampiyonluk Galatasarayın hakkı mı ?

Peki o maçta, maç Gaziantepin hakkımıydı Fenerin mi ?

Evet futbol kirli ve herkes bu kire batmış.

Ama Hıncal hep aynı yerden aynı şekilde yontuyor. Hep işine geldiği şekilde.

Yok o kırmızı görseymiş 2. gol olmazmış bu atarmış 1-1 olurmuş sonra Gaziantep yeniden atarmış. O olurmuş bu olurmuş.

Geçelim bunları.

Futbol kirli ve onu kirleten kulüp yöneticileri, federasyonun dışında Hıncal gibi adamlar başını çekiyor.

0|0
    0|0
    • Bn Galatasaray şampiyon olck demdim evt Galatasaray ktü durmda anck şu da bir grçek ki Fenerbahçe'nin her maç kırmızı kart yemesi gerkiyo msla geçen hfta bruno, emre, gökhanın yemesi gerekiyodu daha çok örnekleri vr ancak Fenerbahçe grçekten de federasyon be hakmleri etki anltına almış ki çoğu şy görünemzden geliyo malesef bn Galatasaraylıyım ama ben adil bir futbol izlemk istiyrum adil olsn çekişmeli olsun bı o takım bu takım kötü durumda olması veya ayrımcılık değil herks içn aynı adalet olsn

• Evet ama Fenerliler GS nin lehine haksızlıkları, GS liler fenerin lehine haksızlıkları gördüğü ve sadece oraya taktığı sürece bir anlamı yok.

Tüm takımların taraftarları, spor adamları ve onurlu gazeteciler temiz futbol için birleşmeli.

Sorsak herkes bunu istemiyor mu? Ama tek bize yarasın dersek temizi yakalayamayız.

• İşte bu yüzden bu yanlış kararlar çıkıyo meydana hep bize olsun diyo herkes hep bize olsun biz kazanalım ama karşısındakinin emeğini görmüyolar inanır mısın bilmiyorum Galatasaray'a bile hatalı kararlar çıktığı zaman uyuz oluyorum iş cıvıktan çıktığın da ise digitürkü bile kapatasım geliyo soğutuyolar futboldan bazen beni

• Hakemler tarafsız olup olmasin Galatasaray bu futbol arzusuyla şuan 5 puan önde olsa da şampiyon olamaz

1|1
    0|0
    • Yok sıkıntı orda değil kardeşim biz zaten demiyoruz ki Galatasaray şampiyon olur diye özellikle Beşiktaş hakkı yeniyo bu hatalarla

• Ne kadar taraflı yayıncı kuruluş ve fenerasyonunda ta ak.

Adam sonuna kadar haklı bu sene Galatasaray'ı şampiyon yapmamak için elinden geleni yaptılar.

Puan farkı 0 olsaydı bile Arenadaki maçta hakemler bariz hata yapıp maçı fenere verirdi.

0|1
    0|0
  • Bu sene Galatasaray 4. yıldızı takmasın diye Feneri Şampiyon yapma operasyonu başlatıldı önce Başbakan talimat verdi Terimi aradı sonra TFF+Başbakan bir olup Fatih Terim´i Galatasaray´dan kopardılar çünkü bu Galatasarayı başka türlü bozamazlardı hoca değişikliği takımı olumsuz yönde çok etkiledi

1|0
    1|0
    • Ayrıca birde bu yabancı muhabbeti herşeyi tamamen bitirdi üstümüzde çok oyun oynandı ve başarılı oldu da bu ülke de adaletli futbol yok kardeşim bir bestemiz varya hani

Hep oyunlar senaryolar sustuysak bir yere kadar aklınızdan çıkarmayın Türkiyedir Galatasaray

İlla suskunluğumuzu bozdurcaklar bize

• Yabancı sınırlaması olduğu için Türk futbolcular hoca ne olsa beni oynatrmak zorunda diyip kendilerini geliştirmiyorlar ve yeterince çalışmıyorlar Beşiktaşlı Ali Ece nin çok güzel bir sözü vardı "Yabancı sınırlaması kalkmalı kalkmayacaksada sadece Galatasaray için kalkmalı çünkü Avrupada tek umudumuz Galatasaray" diye ama bunlar için varsa yoksa Fener

• Ki Ali Ece Beşiktaşlı olmasına rağmen bunu söylüyo. Zihniyet bu ülkenin gelişmesi değiil ülkede Galatasarayın önünü kesmek bunun herkes farkında eğer adaletli bir federasyon olsaydı zaten fb bu lig de bile oynayamazdı şikeyi bile göz ardı ettiler

• hıncal hep konuşuyor ama onu dinleyen yok. hıncal gibi erman gibi fosillerin türk futbolundan uzaklaştırılması lazım bizi bize düşman edenler bunun gibi adamlar. Gaziantepsporun çapı belli fenerbahçe havayı yakalamış emenike 34.4 km hızla ronaldoyu bile sollamış bu antep fenerbahçeye karşı nasıl oynar.

1|0
    0|0
  • osman taburacıda Fenerin yedekleri bile gs de oynar diyor bunu kabul etmiyorsunuz Fenerbahçe bu sene kanırta kanırta şampiyon olucak emeğimize saygı gösterin kadıköyde 15 senedir yenemeyince böyle yollara başvurmayın arenada kaybedicez diye titriyorsunuz.iyi gün taraftarıda diliz kötü günlerdeyiz kötü günümüzde ALLAH a şükür stadımız boş kalmıyor takım oyuncularını yanlarına çağırıp motive ediyorlar devre arasında soyunma odasına giderken tepki göstermiyorlar.

0|1
    0|0
    • Orda dur ben burada kimsenin emeğine laf söylemedimm tamam mı işte sizin gibiler yüzünden bu ülke de futbol gelişmiyo biz sizi yenemiyosak o bizim sorunumuz anladın mı sen kendinize pay çıkarma buradan kaşıntınız varsa demek ki bu ülke de farklı muhabbetler dönüyo ve ortaya çıkcak diye korkunuzdan merak etmeyin bizim kimsenin emeğinde gözümüz yok kimseden de korkumuz yok rahat ol yani kötü günde de takımımızı yalnız bırakcak değiliz sıkıntı o değil siz çoğu fenerlilerin bunu anlamsı imknsız zatn

• rahat ol hiç bir maçı da kaçırmadım işim olmayınca her maça gittim muhattapa almıcakmış güldürme beni bizde çok meraklıydık zaten fenerliler bizi almıyomuş tüh ya ne üzücü. aynen herkes görüyo bu zamana kadar tek ceza almayan taraftar biziz ve kapatmaya çalıştıkları falan hepsi ortada herkes herşeyin farkında siz kendi işinize bakın bize karışmayın aile arasında olur böyle şeyler sizi ilgilendrmez had şikecilerle muhattap olcak kadar düşmedik biz bb

• vergi kaçakçılına devam edin neyse engelledim çolup çocukla muhatap olamam ben.

• hınç al uluçta galatasaraylı olduğu için onunda zoruna gitmiş olabilir.

1|0
    0|0
  • hıncal abi diyorsa doğrudur

0|0
    1|0
Yükleniyor...