Fenerbahçe yılda 94 milyon tl vergi öderken neden bazıları 54 milyon tl vergi kaçakçılığı yapıyor?

Fenerbahçe yılda 94 milyon tl vergi öderken neden bazıları 54 milyon tl vergi kaçakçılığı yapıyor?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• galatasarayın bu günler iyi günleri seneye transfer yapamayacaklar avrupaya gidemeyecekler ligde kalma savaşı verecekler aha buraya yazıyorum.

Ünal aysal kulübü batağa götürüyor dediğimde başta baroş denen zat ve diğer galatasaraylılar dalga geçiyordu. galatasaray yönetimi devleti dolandırıyor taraftarını borsada dolandırıyor

bağırarak söylüyorum. EY GALATASARAYLILAR ÜNAL AYSAL GİTMEZSE BUNLAR İYİ GÜNLERİNİZ SENEYE KÜMEDE KALMA MÜCADELESİ VERECEKSİNİZ AVRUPAYA GİDEMEYECEKSİNİZ TRANSFER YAPAMAYACAKSINIZ

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence duyduklarınızla gelmeyin bir şey ispat edilmeden iftira atmanız büyük suçtur bizim böyle bir durumumuz yok Ünal Aysal gerekeni söyledi

0|0
    0|1
  • al gene bir fenerli ya

0|0
    0|1
  • haklısın sanırım ..

0|0
    0|0
  • vergi kaçaklığını bir türlü kabul edemiyorlar ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• UEFA inceleme baslatirsa transfer yasagi gelebilir

0|1
    0|0
  • Kaçıra kaçıra en sonunda altlarına kaçırdılar işte .D

0|3
    0|0
  • galatasaray ve diğer takımlar gururuyla onuruyla sahada kazanmaya çalışırken neden bazıları şike yapıyor?

0|2
    0|3
    • gurur ve onurmu ? bunlarla kendinizi kandırmayın

• birader tek başımıza at koşturmakla ne alakası var? oldu o zaman biz güçlüyüz bizi düşüremezler diyip rahat rahat maçları bağlayalım. var mı böyle bir kafa? olmayan bişeyden dolayı şikayet etmedik ki. tff gereken cezaları vermedi adaleti sağlamadı gelin el atın diye şikayet ettik. kişisel düşünme, adalet için yardım çağrısıydı. ayrıca ligi 8. bitirmeyi, şikeci damgası yemeye tercih ederim şahsen. neyse fenerliye laf anlatmakla uğraşmıcam, hadi eyvallah.

• sanada eyvallah sizin olmıyan davaya karışmamanız gerek neyin ne oldunu bilmeden daha hiçbirşey yokken ortada şikayet edildi he bu arada adaleti madem çok düşünüyorsunuz vergi kaçakçılı yapmıcaktılar süper ligde fener olmadan her sene rahat top oynim yok öyle sanada eyvallah.teşekkür ettim.

• kim onlar .fenerin o fazladan verdiği para vergi değil şike için verdiği paradır asdf :)

0|0
    0|2
  • şikeye verecek parayı temin etmek içindir...

0|0
    0|2
  • bazıları kim aga

0|0
    0|0
  • gs vergi kaçakçılığı yapıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...