Eski Sevgilisini 17 Bin Kez Aradı!! Bu nasıl bir aşk? Siz olsaydınız ne yapardınız?

Eski sevgilisini 17 bin kez arayan ve cep telefonuna mesaj atan genç hapis cezası alabilir.

İngiltere'de kendisini terk eden sevgilisine 17 bin cep telefonu mesajı gönderen ve arayan genç, hapis cezasıyla karşı karşıya.

21 yaşındaki Glynn Johnson ilişkilerini bitirmesinin ardından sevgilisiyle, arama, mesaj atma, Facebook mesajı gönderme yoluyla bir yıl boyunca günde ortalama 47 kez temasa geçti. Hatta bir defasında bu sayı bir gün içinde 180'e çıktı.

Ancak bu istenmeyen temas kurma çabası sonunda mahkemelik oldu. Tacizden suçlu bulunan Johnson'ın cezası gelecek ay belli olacak ve hapis cezası alabileceği belirtiliyor. Johnson, Tutuksuz olarak yargılanmak üzere kefaletle serbest bırakıldı.

Güncellemeler:
ya aslında hor gormemek lazım17 bın msj adam bunu 1 yılda yapmıs arkadaslar turkcelin 10 sms kanpanyası vardı hiç unutamam bi arkadasım ay gelmeden bıtiriyordu ama adam okada ıyı olmusku msj konusda telefon arkadasında msj yazıyordu hemde hangı numara olup olmadıgına bakmadan :D:D:D
10 binnn duzelteyim:)

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu bana berguzar korel bile yapsa boğulurdum.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler.

• banda yapan olmustu aynı durumda bunaldım derecesıne gelmıstım hak verdım sana :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• takmış demek çocuk ne yapsın aklı orda telefon elinde tik olmuş ben kocamın dünde 10-25 kere aradığını bilirim hem hiç bi sebep yokken artık cinnet geçirecek duruma gelir niye arıyorsun derdim hele tartışmışsak ve telefonu açmıyorsam o telefon hiç susmaz dı şimdi şimdi düzeldi artık günde bi kere arıyor (savcılığa şikayet edicem diye tehdit ettim tabi şakaydı )

0|0
    0|0
  • gerçekten ciğerinden yandığını düşünürm ve gerçekten rahatsızlandığını 1yıl boyunca bunu yapmış adam seviyor yahu gülmeyin..ama helel olsun büyük aşık sana...

0|0
    0|0
  • Vay anasını dedirten hadisedir.

Ben 3 te bile rahatsız oluyorum, bi an kötü oldum

0|0
    0|0
  • Bu gidisle bende yapıcam. Helal olsun.

0|0
    0|0
  • meraktan ölürdüm en fazla 17, aramada açar azıma geleni söyler kapatırdım str. basardım yaniii

0|0
    0|0
  • Bir kez 31 kez aynı kişiden çağrı almıstım :)))

O da telefonu açmayınca başıma bır sey gelmıs sanmıs

ısrardan fena nefret gelır bana .

bu olay baya tacız olmus bana yapılsa bende cok sınırlenır ve rahatsız olurdum kesın

0|0
    0|0
    • adam cagız merak etmıs senı demekki degerlymısın :D

• kimsenın bu şekılde değerlı hissettırmesıne ihtıyacım yok.değerlı olduğumun bende farkındayım :)

panık oldum ne oluyor dıye bende

Erkekler Ne Diyor 5

• 17.000 arama ve günde ortalama 47 aramadan

17.000 : 47 = 361.7 Gün yapar

=) Ayrıldıgınız birisi günde 47 kere sizi arasa 362 gün yani 1 yıla yakın bir süre boyunca bu sosyal hayatınızı etkiler mi ?

Cevap : KESİNLİKLE

Dava açılması haklı,cünkü sınırları aşmış... Bu bence arayan çocukta bir travmatik saplantıya dönüşmüş,kız da artık çocuk aramıyo olsa bile paranoyaklık belirtileri olusmustur ya ararmı acaba yine aradı mı vs .vs :D Cok enteresan bi vakaymış

0|0
    0|0
  • ben dava acardimona, tam takik deli yahu

0|1
    0|0
  • Sadece merak edersem yaparım yoksa eskiye mazi derler hemde 17000 kere... İstemeyene cok fazla bu ya

0|0
    0|0
  • ilginç

0|0
    0|0
  • Çok değişik aslında güzel birşey.Hapse düşmek uğruna bile sevmiş...

ayakta alkışlarım

0|0
    0|0
    • BENDE GERÇEK AŞK DİYE BEN BUNA DERİM VE O KİŞİYİ ALNINDAN ÖPERİM

Yükleniyor...