Arkadaşlar lütfen bakar mısınız? soru hoşlanmayla ilgili kısa yazdım +1

Yarım dönemdir (ünide) bakıştığınız, ve 1 hafta önce kantinde yer yok diye masanıza oturan, sizinle konuşan, bir kaç gün sonra bahanelerle tel numarası ve face isteyen, ve o tanıştıgınız günden beri hep yanında bir erkek arkadaşı, ve sizin yanınızda bir kız arkadaşınız 4ünüz takılıyorsunuz. bu kişi sizinle çok ilgili ama hoşlandıgını veya hoşlanmadıgını söylemiyor. nasıl anlarsınız? hangi hareketleriyle belli eder?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit övümüyormu seni ya da hal hareketlerini seviyormu sen ne diyorsan oda onu seviyormu konuşmalarınızda böle konuşmalar kesin olmuştur ?

1|0
    0|0
    • iltifat ediyor eşyalarıma (saat kolye vs) bazen bana, telefonumu alıyor duvar kagıdındaki resmime bakıp glümsüyor, faceden yakın konuşuyoruz ve bu tip şeyler (yakın derken canım bebegimli değil. ne biliyim yakın yanii :) )

• çok teşekkür ederim cevapların için

• Rica ederim ne demek bişi olursa buradayım yardımcı olurumm .. Herşey gönlünce olsun aşkla kal ..

Erkekler Ne Diyor 3

• senin anlaman lazım hoşlanıyo ya da seni çok sekssi buluyo ya da sana aşık ya da seninle sevişmek ya da yada yani var bir şeyler...

1|0
    0|0
    • sevişmek oldugunu sanmıyorum o tarz söylemleri ve davranışları yok, yaptıgı şey daha çok hakkımda sorular sormak, planlar yapmak dördümüzle ilgili, sonra grup içinde göz göze geldigimizde göz kırpması vs. bazen diyorum kesin hoşlanıyor bazense hoşlanmıyor diyorum nasıl emin olucam sinir geldi

• sinirleri kov gitsin göz göze geldiginizde sende göz kırp ya da gül semparik ol yaklaşmasına fırsat olsun...

• gülümsüyoruz zaten birbirimize hep. anneme danıştım hoşlandıgı belli ama iyice tanımaya çalışıyodur seni daha bir hafta olmuş tanışalı dedi

• Belli etmesimi kalmış hoşlanıyor bence :)

1|0
    0|0
    • neden teklif yok :( bazende diyorum ki yüzde yüz hoşlanıyor bazense sadece arkadaşı olarak görüyor diyorum çelişkili davranıyoo

• cocuga bir adım at. sanırım utangac cekingen.

1|0
    0|0
    • belli etmeye çalışıyorum. benimle ugraşıyor insan sevdigiyle ugraşırmış diyor, fazla üstüme geldiginde bozulmuş gibi yapıyorum "ya ben şaka yapıyodum alınmıyosun dimi" diyor, ve şöyle bişi oldu. onların sınıfndan biri ikimizi konuşurken görmüş, hoşlandgım çocuga "aranzda bişey yoksa tanıştırsana" demiş. hoşlandıgım çocuk bana böyle söyledi "açıkçası bana ters geldi ben de boşver sen boşver dedim". şimdi bana bile fikrimi sormadı yani. bende iyi yapmışsın teşekkr ederim dedim

• % 75. işte bir adım at cocuga. cocuk kabul ederse tamamdır bu iş . aranızı yapıyorum işte fenamı

• teşekkürler :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana bakışlarından ilgisinden anlarsın diğer kızlardan daha farklı davranır sana, diğer kızların atıyorum sözünü keser ama sana her zaman öncelik verir bir yerde otururken sana bişey olsa birebir ilgilenir ama diğerlerine aynı şekilde yaklaşmaz.

1|0
    0|0
    • bu dediklerini yapıyo ama bazen kafam karıışıyo çelişkili davrandıgı için

• İşte bunlar seni sevdiğinin göstergesi ama o sana tam açılmadığı için şüphe duyuyosun.

• aynen öylee

Yükleniyor...