Sizi sık ararsa ne düşünürsünüz? Erkekler yorumlarınızı bekliyorum

Kız arkadaşınızın sizi sık aramasına karşı ne düşünürsünüz? Yani sizin aramanıza fırsat verdirmemesi halinde ne düşünürsünüz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen "Yeter artık!" derim sanırım...

0|0
    0|0
    • Rica ederim. Denemekte fayda var :)

• ben aramadan aramaması canımı çk sıkyor evet ben sık aradım şimdiye kadar ben aradıktan sonrada aramıyor kendisiyle ilgili bazı sorunları var bunu bilyrum ama aramaması beni üzüyr benm suçum ne die düşünyrm kendisine sordum da defalarca benle ilgili sorun varsa söle die yok senle ilgili problem bundan emnm dedi ama inanmak çk istyrm ama aramadığı için inanmıyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• O kadar fazla ararsan karşındakinin düşüncesi bu kızı kafesledimdir. Erkekten erkege degişir. ilgi gösterilmesini cok isteyen biri kafeslemek diye düşünmez

Ama şu var ki ileride tartışırsanız sen ona kesinlikle seni hep ben aradım diyeceksin. bu onun gururuna dokunacak

0|0
    0|0
    • gururuna dokunacaksa neden aramıyor o zaman

• hmm ders vermek gibi bir şey yani

• neden sık arıyorsun kii normal günlerde onunla birlikte değilmisin zaten ?

0|0
    0|0
    • hyr farklı şehrlerdeyiz

• muhteleemen umursamıyo demek ki canım çk sıkkn:(

• sen yinede bu 2 günü dene sonra çaresini düşünürsn...

• Erkek arkadaş bulduğuna şükretmelisin dostum

0|0
    0|0
  • bogulurum o telefon artik kapali durur

0|0
    0|0
  • iki dakka durda nefes aliim derim :p

0|0
    0|0
  • Bunun altında güvensizlik yatar ki oda ilişkiyi yıpratır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yapma derim eşim beni sürekli arardı çok bunaltıcı sana da yapılsa emin ol ki boğazını sıkasın gelirdi

0|0
    0|0
    • şimdiye kadar çk yaptım ama onu kaybetmekten korkuyorum nasıl toparlayabilirim:(hatamı nasıl telafi edebilirim bana yardımcı olursanız sevnrm kendimi özlettrmek,merk ettrtmk istyrm ama dayanmıyorum hemen aryrm :( ama böle gdrsem kaybetmekten kokytm

• eşim de bana der hep ben arıyorum hiç sen aramıyorsun diye kızar ama aramama fırsat bırakmazki o arıyor yeterince konuşuyoruz sonra konuşacak bişey kalmıyor bidaha aradığında susuyoruz bi anlamı kalmıyor biraz sabretmeye ve kendini onun yerine koyarak düşünmeye çalış bu kadar korktuğuna göre çok tepki vermiş olmalı sürakli aklında o olmasın başka şeyler düşün başka şeylerle ilgilen özlemesi için fırsat ver

• düzelir mi dersin özler mi dersin o aramadıkça beni sevmediğini ben i istemediğini düşünyrum bir de aramızdaki mesafe yüznden çk üzülyrm böle davranmasına senle ilgili problm yk dio ama bilmyrm bitmesini de istmyrm bu işknn beni bırakr die korkym :(

• bedawası wardır.. ya da yeni tarifeye geçmiştir.. :) we sesini duymak istiyordur.. sıkılıyor olablirsin.. doğaldır.. o zaman bunu ona düzgün bi şekilde söyleyebilirsin.. ben kız arkadaşının yerinde olsam karşımdakinden beklerdim sürekli aramak yerine karşımdakinin de konuşmak istediğini anlamak için onun aramasını isterdim.. demek ki o konuşmayı senden çok istiyor..

0|0
    0|0
  • sıkar bence yapıyosanda yapma o yapsın ilk başlarda özlediğini düşünebilir ama sonra sıkılır sana caphe almaya başlar güvenmediğini düşünür

0|0
    0|0
  • muhtemelen seni çok çok seviyodur ya da güven problemi vardir

0|0
    0|0
Yükleniyor...