Galatasaray 3 kupadan kalan 1 kupayı alıp süper kupada Fenerbahçeye rakip olabilir mi?

Galatasaray yola 3 kupada yola devam parolasıyla çıkmıştı ikisi gitti kalan bir kupayı alıp süper kupa maçında fenerbahçeye rakip olabilir mi sizce?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• 3'ün 1'ini alırlarsa o 1'i aldıklarına Süper Kupa'da pişman ederiz onları..

1|2
    0|1
    • Cevaplara bak Mk asdfasfj

• son 10 yılın avrupada en başarılı takımı fenerbahçe

son 10 yılda 4 şampiyon gs 4 şampiyon fb bu sene geçiyoruz

son 10 yılda ligde en çok galip gelen en çok puan toplayan en çok galip gelen yine biziz

ben söylemiyorum dostum istatistikler söylüyor o konuşuyor öyle:))

• İlker başkanınız gibi sende kapak olmayı çok seviyorsun gerçi sen kapak olmaya alışıksın Alex Telles Galatasaraya gelmez diyip sağda solda konuşuyordun link

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu sene şampiyon olacaksınız nasıl terbiyesizliklerle,nasıl ahlaksızlıklarla,nasıl haksızlıklarla+nasıl kollandıklarınızla şampiyon olacaksınız ve bu başarı falan değildir son 2 yılda Galatasaray'ın şampiyonluk,süper kupalar için yapmadığı şey kalmadı bu sene ben şampiyonluğun hala gittiğini falan düşünmüyorum bugünkü maçı alır derbiyi de kazanırsak şampiyon olma ihtimalimiz hala artacak ve umutlar tazelenecek ZTK kupasını da kaldırıp müzemize 15.kupamızı da getireceğiz

0|0
    0|1
    • he he alırsınız. derbiyi bırak önce konyayı yen. bursayı yen

• Bana Bursayı yen diyene bak Pazartesi sizde onlarla karşılaşacaksınız siz bu beyinle değil 3 puan 13 puan kaybetmeyi hak ediyorsunuz

• önce bursayı yen kupada finale çık demek istiyorum beyinsiz kafan bu kadarmı çalışıyor ben ligden değil kupa maçından bahsediyorum

• Olamaz malesef fener rakip tanımaz:)

0|2
    0|0
  • Fenerbahce kim ki?

Cevap: Avrupadan men edilen takim asjdkhdf.

1|1
    1|1
    • Tek kulvarda bile zorlanıyolar ne olsun daha :D

• bu sene avrupadan men edileceğinizi biliyormusun? yerinde olsam temkinli konuşurum link herşeyiniz üçkağıt

Erkekler Ne Diyor 9

• 3 un birini almalari zor.Eskisehir gerçeği varken

0|2
    0|0
  • Fenerbahçeyi son 2 yılda o kadar rezil ettikki içlerinde çok birikmiş şimdi TFF yardımı ile lider olunca kendilerini Galatasaray seviyesinde bir takım olarak görmeye başladılar

1|1
    0|2
    • son iki sezondur yaralı fenerbahçeyle yarışmak size kolaydı ama artık bitti

• Kupa istatisliklerinide atsaydın keşke link Biraz güvenilir kaynakları oku

• noluyo * yavaş yazışın.

En büyüğün Fenerbahçe olduğunu, Stadınızda sizi gömeceğimizi sizde biliyorsunuz, böyle oynamaya devam edin.. O değilde Maç 06.04.2014'de dikkat edin ''06'' ları seversiniz siz.. Tarih yine yazıp fener yine uymasın..

• 3 ün 1 ni bile alamayacaklar bu gidişle :) ama üzülmesinler sene başında hazırlık maçı yaparız onlarla :D

0|2
    0|1
  • Tabiki olabilir neden olmasın ama futbolu düzeltmesi lazım ;)

0|2
    0|0
  • G.Saray 3'ün 1'ini alabilir, bu konuda iyiler zaten..

0|3
    0|0
  • Pardonda kendinizi bize rakip olarak mı görüyorsunuz. ?

2 sezondur nerdesiniz veya ondan önceleri. ?

5-6 senedir birşeyler başarmaya başladınız şikeyle falan hemen totolar tavan yaptı.

bu senede azize ve tüpçüye duacı olun.

1|0
    0|1
  • Süper kupada yenilmeye alışık fener :/

2 senedir olduğu gibi yine 3'ün 1 ini fener alacak skfhdfhhdfgkhg

0|1
    0|2
  • 3ün 1'i Alırlar onlar :D

0|2
    0|0
  • bursa final oynar galatasaray ise boş tribünlere bursa maçında tribünler bomboştu sizce bu durum normalmi tabiki normal çünkü gs nin kötü günüyle iyi gününü karıştırmamak gerek şanlı galatasaray taraftarı :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...