Galatasaray ligi ilk üçte bitirebilirmi bitiremezmi?

Galatasaray artık kimseyi yenemiyor en fazla berabere kalıyor ilk üçte bitirip sampiyonlar ligine gidermi?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Sezonun 2.devresi açılıp arka arkaya puanlar alınırken Fenerbahçe'de deplasman kabusu yaşıyordu. O zamanlarda da Galatasaray taraftarları kendilerini şampiyon olabilecekleri konusunda ikna etmişlerdi.

Bugün ise hava değişti. Galatasaray'ın şampiyonluktan uzaklaştığı konuşuluyor. Yani kısa bir dönemde her şey bir anda değişebiliyor. Geleceğin neler getireceğini bilemeyiz. O yüzden şimdiden tahmin yapmak pek de geçerli değil.

Ayrıca 4. olan takım ile arasında ciddi puan farkı var. Ben Galatasaray'ın yine de son merhalede en azından ilk 2'de bitireceğine inanıyorum. Beşiktaş dengesiz ve tecrübesiz bir takım. Umulmadık yerlerde puan kaybedebilirler.

Fenerbahçelile ise şampiyonluk havasına girmekte haklı olsalar bile alınacak bir Galatasaray mağlubiyeti, hatta hezimeti ile dağılabilirler. O yüzden dikkatli ve temkinli olmak gerekir.

0|0
    1|1
    • hezimet mi? :))))) Galatasaraydan bir de :))))))) sen yenisin galiba bu camiada...:)))

• O işler hiç belli olmaz. Büyük takımlar arasında oynanan maçlar her zaman sürprizlere açıktır.

Galatasaray için artık sezonun tek kurtuluşu olası bir Fenerbahçe zaferi. Bunun içinde var güçleriyle savaşacaklardır. Maçın başında Fenerbahçeli bir futbolcu kırmızı kart görse ne olacak ?

Ya da erkenden 2 tane gol feslerse Galatasaray ?

• Bence ilk 3 garanti gibi.

Gönlüm 4. olmasından yana çünkü bu oyunla ilk 5 e girecek bir takım değil galatasaray, bunu kesinlikle düşmanlık olarak sanmayın bu kadar kötü bir takım lig başlarken böyle oynasaydı rekabetin çok yoğun olduğu sıralar inanın ilk 5 e değil şuan 7. sırada bile olamazdı bu takım. Kaçan goller komedi resmen, her forvet kaçırır ama bu kadarı da olmaz ki. Ayrıca takım içinde gruplaşmalar var büyük ihtimalle. Buda futbola yansıyor snejderin sevincinde mesela. Selçuk sürekli burağa top atıyor veya kaleye şişiriyor.

Bu başkan ve teknik direktör olursa bir daha ki sene ilk 5 e hayatta giremez bu takım bu oyunla.

Şu mantığı da anlamıyorum dünyalar kadar borcun var ona göre transfer veya harcama yapar kulüp, sahası bile kendisinin değil. 500 milyon lira geçik borcu olan bir takım bu kadar sık transfer yapması şaşırtıcı buna bir sınırlama konulmalı. Takım aslında iyi para kazanıyor, yayın gelirleri, galibiyet primleri, uefa ayak bastı parası + galibiyet primleri + grubu geçerken + uefa da yayın gelirleri daha iyi oluyor.

0|1
    0|0
  • 4.yle aralarında puan farki olduğu için 3. olabilirler

1|0
    1|0
  • Bu sene 2ciyiz seneye şampiyon.

2|0
    1|2
  • Rahat bitirirde 2. olabilirmiyiz bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • galatasaray üçüncülüğü garantiler çünkü trabzonsporla puan farkı baya var trabzonsporda galatasaray gibi kötü farkı kapatamaz.

0|1
    1|1
  • 2.ci olur

0|0
    0|0
  • ilk 3 te bitmezse gs biter, net

0|1
    0|0
  • zaten ilk 3 koptu sayılır.

0|0
    0|0
  • eskiden 1 maçta 3 puan alıyorduk. şimdi 3 maçta 1 puan alıyoruz . Allah yardımcımız olsun

0|2
    1|0
  • beter olsunlar :D

0|0
    0|0
  • sanmıyorum gidecegini bu gidişle gitse gitse kümeye gider :)

0|1
    2|0
  • 3. bitiririz bence. 2. olsak direk şampiyonlar ligi'ne gideriz ama bu futbolla o da zor.

0|0
    0|0
  • Rahat ol gideriz :)

0|0
    0|0
  • Trabzonla 3 luk için yarışırlar

0|0
    0|0
  • Beter olsunlar inşallah 4 e bile giremez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen ölsene gizli kullanıcı ?

1|2
    1|2
    • ++++++++++++++

• Ya canım benim buradan gizli sahte pembe hesaplarla galatasaraya laf ediyosun da çok acizsin kuzum ya

• Herkesi kendin gibimi sandın senin gibi sahte hesabım yok şükürler olsun hem senin gibi ağzı bozukları nasıl tutuyorlar sitede

• Ligde sadece 3 kere yenildik ve hakkımız da çok yendi ama biz bir kere olsun TFFnin kucağına oturup terbiyesizlikler yapmadık kendimizi başkalarına affettiremedik diye saygısızda Atanın huzuruna çıkmadık kendi lehimize 99 tane haksızlık yapılıp aleyhimize 1 hata yapılınca geriye kalan hatalar için adaletten söz etmezken aleyhimize yapılan bir haksızlık için binaları taşlamadık bu sezon daha bitmedi derbiyi kazanırsak umutlar artacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...