Aşkların sorunu bu mu :O ?

Demin tam evden çıkıp okula gidiyodum arkadaş aradı ders iptalmiş bir sevindirik oldum bir sevindirik oldum sormayın :D merdivenlerden çıkarken de bu soru geldi aklıma nerden geldiyse :D

Sizi kendiniz olduğunuz için seven, ondan hiç bir şey saklamanıza gerek olmayan kişiyi siz sevmezsiniz,

ve sizi gerçekte sevmeyen birine kendinizi sevdirmek için rol yaparsınız, maske takarsınız.

Sizce bütün aşkların sorunu bu mu ?

Çözdüm mü ben şimdi aşkın kimyasını ?

Profesör mü oldum ben şimdi ehehe ^_^

alın şarkı link ^_^

alın birsürü de resim :D link link link link link

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• tam isabet !

şimdi bunu çözdün iyi hal etti, bir daha aşık olmakta zorlanacaksın olsanda tam anlamıyla mutlu olmayacaksın mutluymuş maskesi takacaksın taki seni işerken izleyebilen biriyle karşılaşana dek :)

o dondurmayı niçün koydunki ? çok canım istedi :(

0|1
    0|0
    • Ben bunu 2 yıl once çozmuştum kii ehehe sadece sormak şimdi aklıma geldi, biliyorum ve o kişiyi bulucam ! :D evet dondurma super duruyor dimii ^_^

• iyi geceler ablam <3 ^_^

• iyi geceler kuzucum <3 :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Aşkların yüzde atmışını çözmüşsün kalan yüzde kırka kafa yor bakalım birazda

0|1
    0|0
    • ne kafa yorcam kendiliğinden geliyor arada sırada böyle aklıma geldikçe çözüyorum hehe :D

• Ders iptal olmuuş ohh mis. Hiç baş belası aşk gelir mi insanın aklına? :)) Sana katılıyorum çözmüşsün bu işi. Bu yüzden herkes yalnız ve sanırım hep öyle kalcaz o_0 :)

0|1
    0|0
  • millet manyak olmuş çıkmış :D aşk yok arkadas

1|1
    0|0
  • severim niye sevmiiim benim istedigimde oyle birisi zaten

demek ki herkes için geçerli değilmiş bu dusundugun

0|1
    0|0
  • Bizim sevdiğimiz ama bizi sevmeyen kişiye rol yapıyoruz. Peki öyle olsun ki ben rol yaptığımı düşünmüyorum onu da belirteyim.

Asıl sorum: Onun yerine bizi seven kişiyi sevmiyorsak ve onu seçsek yine rol yapmış olmayacak mıyız?

0|0
    0|0
  • manyağa bak sen merdiven çıkarken bunları mı düşünüyon :DD

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bu dersın ıptalı sende baya bır beyın fırtınası yapmış:Dnasıl bır baglantısysa artık ders ıptalının arkasından merdıven cıkarken bunu dusunmek baya sevındırık olmussun bu kesın

0|1
    0|0
  • King of the Paint

0|1
    0|0
  • bak ders iptal oldu diye seviniyor sonra aşk meşk düşünüyor.. yok maske falan..

ı..ıh olmamış

0|1
    0|0
  • link link link link bence asıkların sorunu link...

0|1
    0|0
  • O olmaz dediğin sevgiyi bulmak üzereydim ki dış güçler elimden aldılar onu. Lanet girsin.

0|0
    0|0
  • Bu kadar ılık olmayın. ^_^ nasıl bir ifadedir bu

0|1
    0|0
  • kardeşim 'sizi gerçekte sevmeyen birine kendinizi sevdirmek için rol yaparsınız, maske takarsınız.' ,

sen bunlara niye takıntılısın ya en az 5 yorumunu gördüm tesadüfen rast geldin hep bunu yazıyosun rahatsızlığınmı var senin?

0|1
    0|0
  • lan çikolatalı çiçek gibi olan dondurmayı kahverengi diye şey* sandım ya la :DD

1|1
    0|0
Yükleniyor...