Kaynananızla aynı evde yaşar mıydınız ? :D

diyelim sevgiliniz size aynı evde yaşayacaksın diyor 3 katlı ev var birinde onlar kalıyor birinde siz kalacaksınız kabul eder misiniz ?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Kabul etmem ,istemem o kadar dip dibe olmak sonra sürekli gelip gitmeler oluyor eşimle baş başa olmak isterim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kafam anlasiyorsa neden olmasin

0|0
    0|0
  • Hayatta olmaz.

Aile kurulacaksa yalnız yapılmalıdır.

Sürekli ziyaretler filan olmaz yani. Ben gelmesinler demiyorum ama dozajında olmalı çat kapı gelinmemeli zaten yeni evli çift yalnız kalmak isteyecektir bunun dışında beraber vakit geçirmek istemeleri gibi durumlar söz konusu olur. Örneğin; beraber yemek yapma, film izleme, gezmek, alışveriş, ilişki vb.

0|0
    0|0
  • kaynana vardır melek gibi kaynana vardır şeytana rahmet okutur!

evlilik olacaksa aileden uzakta yaşanılmalı semt olarak..çünkü her kavgada gelip karışırlar.. eğer sevgilin böyle şeyi sana teklif ediyorsa bil ki ana kuzusudur o...annesinden ayrı kalmak istemiyordur.

0|0
    0|0
  • erkek olarak kendi annemin babamın apartmanında bile oturmam.

aile dediğin bir başkasının yanında kurulmaz.

0|0
    0|0
  • vallah ben bu devırde allahın kulana guvenmem yenı evlenecem aılemden uzakta kusura bakmayında esınıze ıstedıgınız kadar guvenın ama cevre pıç kaynıyor hıc degılse annemın yanında guvende oldugunu bılırım

0|0
    0|0
  • ederim neden etmiyim

0|0
    0|0
  • evet yaşarım,sokağa atacak halimiz yok,

ben eşimi seviyorsam onun annesinide severim ailesinide...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kaynanama bağlı aramız lokum gibiyse olur ama en ufak bir pürüz varsa istemem 1000 km ötemde dursun!

0|0
    0|1
  • Istemem ne kadat iyi de olsa bir evde iki aile olmaz eşin ile cok evli gibi olunmaz

1|0
    0|0
  • Hani yani bina aynı ama katlar ayrı öyle mi ?

O zman kalırım ne var ki sonuçta evim kocama bana ait sadece kaynanam alt karımda ya da üst katım da olmuş olur

0|0
    0|0
  • isteyenlerin ya da sıcak bakanların hepsi bekar sanırım :))

0|0
    0|0
  • anlaşabilirsek neden olmasın, kalırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...