Size bir hata yapan insana nasıl tepki verdiniz?

''Akıllı adam , affetmekle zaman kaybetmez,çünkü zamanın değerini bilir ve bu yüzden gereksiz acıyla geçmesine izin vermez.'' demiş bir ahbap.

Siz peki , size bir hata yapan insana nasıl davrandınız ? İletişimi hepten kestiniz mi ? Yoksa af mı ettiniz ? Mırın kırıp edip mi barıştınız ?

Naptınız dostlar :))

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• affetmek haddim değil ...herkesin canının sıkkın olduğu zamanlar olabilir..isteyerek yada istemeyerek te hatalar yapılsa anlayışla karsılarım..elbet bir nedeni vardır...hiç birsey nedensiz değildir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsan bu hata yapabilir affetmek büyük erdemliktir benim de affetmeyeceğim bir iki şey olabilir ancak şu an aklıma gelmedi affetmeyi severim genelde.

0|0
    0|0
  • soğuk davrandım başlarda ama her gün görüştüğüm kişiydi arayıp sorduğum kişiydi önce soğuk davramdım bi süre sonra yavaş yavaş eskisi gibi oldu zamana bırak ve o halleder

0|0
    0|0
  • ilk önce öğretmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • özür diledi affettim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Affetmek meziyettir , affedebiliyorum çok şükür .

0|0
    0|0
  • herkes hata yapabilir hatasız kul olmaz cok büyük bir hata değilse tabi affedeim.

0|0
    0|0
  • ben buz kesiyorum soğuyorum önce mesafe koyuyorum sonra bağımı koparıyorum

0|0
    0|0
  • Kinciyimdir, kolay kolay affetmem.. Ama kolay kolay da silmem.. Eğer bam telime basıp beni yaraladıysa, affı olmaz asla.. Affedip yola devam ettiklerime ise diğer bir şansı asla vermem..

0|0
    0|0
  • Çok seviyorsam biraz mırın kırın eder, sonra barışırım. Eh olmasa da olur diyorsam, ilişkimi keserim.

0|0
    0|0
  • Kinciyim bemde

1|0
    0|0
  • iletısımı keserım hatasının boyutuna gore ki bu zamana kadar hep ya ıletısım kestım ya ıntıkam aldım

0|0
    0|0
  • Kinciyim kolay affetmem.

0|0
    0|0
  • affederim hatasız kul olmaz sonuçta

0|0
    0|0
Yükleniyor...