Sözü size bırakıyorum üyecanlar

hamilesiniz çocuğunuz doğdu doğacak ve öğreniyorsunuz ki, cocuğun böbrekleri yok, ekonomik durumunuz el vermediği için çocuğunuzu vermek zorunda kalıyorsunuz. Ertesi gün, sizi pişmanlık sarıyor ama çocuğunuzun nereye gittiğini, hangi aileye teslim edildiğini bilmiyorsunuz ve size bir açıklamada yapılmıyor çünki istekli verdiniz cocuğunuzu. ( Sözleşme imzaladınız )

Aklınızdan geçmeyen gerçekleşti ve siz cocuğunuzu geri istiyorsunuz, bir gün, iki gün, üç beş derken 20yılı geçiyor ve sizin ümidinizde kalmıyor.Alıştınız, kabul ediyorsunuz ama kalbiniz size hüküm ediyor ve bıçak gibi sancılar, krampflar, gece nöbetleri, boşluklar başlıyor ve siz cocuğunuzu istiyorsunuz..

sizce binlerce, yüzlerce, milyonlarca insanlar içinde Anne,Baba çocuğunu tanır mı?

Varsayımlar oluyor hergün, galiba o okulda ki, o durakta ki senin kızın vb..

sizce Anne,Baba bunu hisseder mi DNAsız?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle hisseder lan ben hemşehrimi yüz metre ilerden tanırım bir anne baba çocuğunu tanımaz mı ?

0|0
    0|0
    • lan demeseydin yorum yapardım soruna :(

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben hissettiklerine inanıyorum. Hele ki bir anne kesinlikle hisseder hiç bir şeyden tanımasa, hissetmede bile kokusundan hisseder. Allah kimsenin başına böyle bir şey vermesin. Şu hayatta hiç kimse evladıyla sınanmasın.

0|0
    1|0
    • hem fikiriz seninle :-)

• gerek yok

• Pekala iyi günler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır

0|0
    0|0
    • peki niçin hayır dediniz?

• yani tanıyamaz

bence mumkun değil bu

sence tanıyabilir mi

• bence içgüdüsel bir çekim olur. Tabi, sende haklısın, çünki bu sevginin kuvvetinde bakıyor.

Yükleniyor...