Kızlar neden başkalarının sözü ile hareket eder?

Bİr kızın aklı yokmuda hep başkalarınn fikirleri ile haraket etmeyi çok seviyorlar arkadaşı annesi ablası vs çok merak ediyorum 4 yılımı verdiğim insan beni arkadaşına değişdi şu an başkası ile sözlü ...

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• SEN SEVDİGİNE GUZEL BİR SEKİLDE DURUMU İZAH EDERSİN O DA SANA BENİM AKLİM YOK MU DİYE CEVAP VERİR.GİDER ELİN BES KAT YABANCİSİNİN DUSUNCESİNİ ALTİN TEPSİDE SANA SUNAR.ALAYİ BOYLE KİZLARİN.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bizde hep öyle bir durum vardır illa anlatır fikir alışverişi yaparız cok etkleniriz kim ne derse ve bizide cok etkiler tabi bu bu yüzden kendi istediğimizi bazen yapmayız.

0|0
    0|0
  • değişmek değil de zaten o tarz dusuncesı vardı senle ılgılı ve sevdıgı bırı de onaylayınca emın oldu

0|0
    0|0
  • Kizlar herseyini paylastiklari icin cogu zaman karsi tarafin onlarin göremeyecegini düsünür.. objektif bakan insanlara güvenir.. daha dogrusu objektif baktigini düsündügü insanlara güvenir.. Onlarin düsüncesine okadar cok önem verir ki.. sonunda onlar gibi düsünmeye baslar.. belki bir gün pisman olurlar.. ama son pismanlik neye yarar dimi.. ? :)

0|0
    0|0
  • genellemelerden çok sıkıldım artık. senin sevgilin çabuk kanan kişiliği oturmamış biriymiş demekki hemen kanmış. erkeklerden de var böyle çabuk kanan şu kız erkek genellemeleri yapmayın bırakın bu yüzden artık...

0|0
    0|0
  • Kendileri aşık oldukları için sağlıklı karar veremediklerini düşündükleri için çevresindeki anne veya ablasının sözüne daha çok bakar sonuç her zaman iyi olmaya bilir ama o hep kendisinin iyi yaptığını düşünür.

0|0
    0|0
  • Eğer sevgisinin arkasında dursaydı dünyayı tanımazdı demekki sevgisi tamdeğilmiş

0|0
    0|0
    • tesekkur ederm cevap budur.bence ya benı mı tıpsız buldu yada baska brını daha mı cok sevdı dusunuyorum ama cevap yok..

• aryamzz benıde eskı kız arkdsım arayamadı ozelden aradı durdu ama acı cekdı sadce bn kaybettım ama oda kayabettı

• zaten şuan mutluyum emin ol dört senenin de acısı geçiyor.

• değer verdiği içindir bence başkalarının aklı ile hareket değildir o. ama doğru diyorsun kendi düşüncesine neden değer vermiyor ki? ya da istekleri yetersizdir belki..

0|0
    0|0
  • En mutlu askin bile bir sonu vardir dostum. Kafani yorma böyle seylere.

0|0
    0|0
    • tesekkur ederm dostum cok sade oldu ..

• aha. okay bunu bi iltifat olarak kabul edebilirim

• bende tesekkr edbılrım o zaman neden neden olmasın

• demekkı kendı aklı kendıne yetmıyor

0|0
    0|0
  • Bu da ayri bir konu, zayif karekterliler cok cabuk yonlendirilebilirler.

0|0
    0|0
    • neden karsıma hıc saglam karakterlı ınsnlar cıkmıyor problem bende olabılr mı acaba...

• evet kesinlikle sende, cunku kadinlarin cogu aileleri ve arkadaslari tarafindan cok kolay yonlendiriliyorlar. Senin bunu duzeltmen gerekiyor. Bende boyleydim basta. Esimin ailesi dindardi bizimkiler ise tam tersi, seni kapatirlar soyle boyle yaparlar diye uzerimde cok baski kurdular ben bile inanmistim. Sonra esimin ailesinin yaninda herseye karsi cikiyordum, elimde degildi aklima soyledikleri geliyordu. Ama simdi durum cok farkli. Kafama giremez kimse, esimle astik bunlari.

Erkekler Ne Diyor 4

• güzel bir teşhis kadınlar genelde hep böyledir neden anlamıyorum ama böyledir işte komşusu beğenmedi diye perdeyi geri götüren var ya

0|1
    0|0
  • insanlar akıl almaz içten içe aklındaki cevabı teyit ettirmek ister ; yanlışa düşmemek kaygısıyla.

1|0
    0|0
  • Yılın sorusu seçiyorum bunu.

0|0
    1|0
  • şaşılacak durum değilki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...